AK Parti'ye ait iki TIR, seçime kadar il il dolaşacak

AK Parti'ye ait iki TIR, seçime kadar il il dolaşacak.7245
  • Giriş : 24.06.2007 / 18:04:00

AK Parti'ye ait 2 TIR, seçime kadar sahillerdeki bazı il ve ilçeleri dolaşacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, Türkiye'de ilk kez bir siyasi partinin, yazlık bölgelerde de “seçmenlerinin ayağına gittiği” belirtildi.

AK Parti'nin “Sahil Road Show” projesiyle 22 Haziran-21 Temmuz 2007 tarihleri arasında toplam 19 il ve ilçeyi kapsayan organizasyonunda, partiye ait 2 TIR'da bulunan 5 çadır ve çocuklar için özel olarak hazırlanmış oyun alanlarıyla, müzik ve eğlence ile birlikte çeşitli yarışmaların yapılacağı bildirildi. Açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Yarışmalarda, son 5 yılda yapılan icraatlar ile ilgili doğru cevaplar veren kişilere sürpriz hediyeler dağıtılacak.

Gençlik, Kadın kolları, Yaşlılar Koordinasyon Merkezi, İş dünyası ve Özürlüler Koordinasyon Merkezi çadırları ise çeşitli hedef kitlelerin özel sorularını cevaplamak ve taleplerini toplamak için hazır olacak.

Bugün AK Parti Genel Merkezi'nde, seçim beyannamesi tanıtım toplantısının ardından startı verilen Road Show TIR'larından biri, son teknoloji ile donatılmış olarak AK Parti icraatlarından örnekler verecek. İnternet üzerinden halkın beklentileri, konu ile ilgili yetkililere online olarak iletilecek ve kendilerine geri dönüş yapılacak.
Bu arada yazlık ve plajları dolaşacak özel ekibimiz, seçmenler ile yüz yüze görüşmeler yapacak, sorularını cevaplayacak ve bilgiler verecek.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious