Akalın, hakaret ettiği Diyarbakırlılardan özür diledi

Akalın, hakaret ettiği Diyarbakırlılardan özür diledi.13123
  • Giriş : 21.05.2008 / 02:48:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 17:36:20

'Diyarbakır'dan mı geldiniz hepiniz? Dağdan mı' diye izleyicilere hakaret eden Demet Akalın özür diledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Bodrum’da verdiği konserde seyircilerden beklediği ilgiyi göremeyince, insanlara, “Abi Diyarbakır'dan mı geldiniz hepiniz? Dağdan mı geldiniz? Nerden geldiniz anlamadım yani... Moron moron bakıyorsunuz abi…” diye hakaret eden şarkıcı Demet Akalın özür diledi.

Seyircileri hareketlendirmek için sarf ettiği skandal sözlerle ilgili olarak bir basına açıklaması yapan Akalın, sahnede söylediği sözlerin ön masada kendisini izlemeye gelen Diyarbakırlı arkadaşlarıyla olan bir espriden ibaret olduğunu söyledi.

ALBÜMÜ AN ÇOK SATAN KİŞİYİM

Diyarbakır’da albümü en çok satan iki sanatçıdan birisi olduğunu ifade eden Akalın, Diyarbakırlılardan sert tepki gören sözleri için şunları söyledi: “Bunca senelik meslek yaşamımda hiçbir zaman beni izlemeye gelen seyirciye yönelik, en ufak bir saygısızlığım olmamıştır, olamaz da. Her röportajımda belirttiğim gibi Diyarbakır'da albümü en çok satan ve en sevilen iki kişiden biriyim. Diyarbakırlılar ben de ne kadar özel olduklarını bilirler. Ben de Diyarbakırlılar için ne kadar özel olduğumun farkındayım. Arkadaşlarıma yönelik, bütün samimiyetimle yaptığım espri yanlış anlaşıldıysa, bütün Diyarbakırlı sevenlerimden özür dilerim. Saygılarımla,”

MORON MORON BAKIYORSUNUZ ABİ

Aklın, Bodrum'da verdiği konser sırasında ilk şarkısının ardından kendisini izlemeye gelen seyircilerden beklediği ilgiyi göremeyince, "Ne oldu soğuktan ağzınız diliniz tutulmuş olabilir de bari tempo falan alkış bir şeyler yapın. Abi Diyarbakır'dan mı geldiniz hepiniz? Dağdan mı geldiniz? Nerden geldiniz anlamadım yani... Moron moron bakıyorsunuz abi" demişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious