Akalın boşandığı eşiyle elele

  • Giriş : 24.01.2007 / 00:00:00

Uludağ’da devam eden 11’inci Uluslararası Kış Festivali kapsamında konser vermeye gelen şarkıcı Akalın, boşandığı eşi Oğuz Kayhan’la el ele yürüyüp, Uludağ’ın tadını çıkardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Mutlu günlerinde yanında birçok kişi olduğunu dile getiren Demet Akalın, “4 gün önce hastaneydim kimsenin haberi olmadı. Böbrek taşı düşürdüm. Kötü ve iyi günlerimde yanımda hep Oğuz Kayhan oluyor” dedi.

Demet Akalın, geçen yıl temmuz ayında sürpriz bir kararla evlenip, 4 ay sonra da boşandığı eşi Oğuz Kayhan’la birlikte konser öncesinde zirvede objektiflerin karşısına çıktı. Kayhan’la el ele yürüyüş yapan Akalın, “2007 bana şans getirmedi. 4 gün önce hastanedeydim, ama hiç kimsenin haberi olmadı. Boyun fıtığı başlangıcım vardı. Tam onu geçirdim derken bir de böbrek taşı düşürdüm. Mutlu günlerimde yanımda birçok insan oluyor, ama kötü ve iyi günlerimde yanımda hep Oğuz Kayhan oluyor” diye konuştu.

Basın mensuplarının, Hande Yener’in “Ben Demet Akalın diye birini tanımıyorum” sözlerini hatırlatması üzerine Akalın, “Artık Hande Yener konusunu kapatalım diyorum. Bu kadar seviyesizleşeceğini tahmin etmiyordum. Ben karşımda akıllı rakipler istiyorum. Açıkçası Gülşen’i özlüyorum” dedi.

Gece, Grand Yazıcı Otel’de sahneye çıkan Demet Akalın, kendini dinlemeye gelen yaklaşık 500 üniversiteliyi eğlendirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious