Akarsu'nun doktoru konuştu

Akarsu'nun doktoru konuştu.11508
  • Giriş : 05.07.2007 / 01:32:00
  • Güncelleme : 05.07.2007 / 09:27:08

'Maalesef gece saat 21.00'e doğru Barış Akarsu'nun kalbi durdu'

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sanatçı Akarsu'nun tedavi gördüğü hastanenin doktorlarından Op. Dr. Abdullah Servet, hastane önünde yaptığı açıklamada, ''Maalesef bu gece saat 21.00'e doğru Barış Akarsu'nun kalbi durdu ve kalbi yeniden çalıştıramadık'' dedi.

Dr. Servet, ''Beklenen bir olay, sonunda böyle bir olay olabileceğini öngörmüştük. Bu 3 gün önce olabilirdi, 3 gün sonra olabilirdi. Maalesef bu akşam meydana geldi. İkinci defa kalbi çalıştıramadık ve Barış'ı kaybettik'' şeklinde konuştu.

YOĞUN BAKIM FOTOĞRAFLARI İÇİN SAVCILIK İNCELEME BAŞLATTI

Öte yandan, özel Bodrum Hastanesinin yoğun bakım servisinde tedavi gören Akarsu'nun ölüm haberinin açıklanmasından önce sanatçıyı yoğun bakım ünitesinde gösteren fotoğrafları bazı internet siteleri ile televizyonlarda yayınlandı.

Bu gelişme üzerine, savcılığın talimatı ile hastaneye gelen jandarma olay yeri inceleme ekipleri, Barış Akarsu'nun tedavi gördüğü odadan parmak izi aldılar.

Dr. Abdullah Servet, Barış Akarsu'yu yoğun bakımdayken gösteren ve bazı televizyon kanalları ile internet sitelerinde yer alan fotoğraflarla ilgili Bodrum Cumhuriyet Savcılığının inceleme başlattığını belirterek, ''Savcı ile bu işin peşini bırakmayacağız'' dedi. Görüntülerin yayınlanması ve Akarsu'nun ölümünün açıklanmasının ardından sanatçının yakınları ve sevenleri hastane önünde toplandılar. Bazı vatandaşların gözyaşlarına hakim olamadığı ve bayıldığı gözlendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious