Akarsu'nun kaza haberini alan sanatçılar şok geçirdi

Akarsu'nun kaza haberini alan sanatçılar şok geçirdi.66988
  • Giriş : 02.07.2007 / 10:36:00
  • Güncelleme : 02.07.2007 / 10:42:54

Komaya giren Barış Akarsu’nun sanatçı arkadaşları Haber Aktüel yoluyla geçmiş olsun mesajlarını ilettiler.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Murat Kekilli, Baha ve Murat Göğebakan, www.haberaktuel.com aracılığı ile Muğla’nın Bordum ilçesindeki trafik kazasında ağır yaralanan sanatçı ve dizi oyuncusu Barış Akarsu’ya geçmiş olsun dileklerini gönderdiler.

 

Üç sanatçımızın da bir dileği var: Barış Akarsu’nun bir an evvel sağlığına kavuşarak yeniden sanata dönmesi.

 

Murat Göğebakan’la görüşmemizde Göğebakan’ın çok üzgün olduğu gözlendi. Haberi alır almaz haber merkezimizi arayan Murat Kekilli ise şaşkınlıktan neye uğradığını şaşırmış vaziyetteydi.

 

Haber merkezimizle irtibat kuran diğer sanatçılarımızın mesajları da ilerleyen saatlerde yayınlanacaktır.

 

HABER AKTÜEL ÖZEL

 

İŞTE SANAT DÜNYASININ ÖNEMLİ ÜÇ İSMİNİN GEÇMİŞ OLSUN MESAJLARI:


MURAT KEKİLLİ

İstanbul’da Riva konserinde, sahnede aldım haberi. Çok üzgünüm. Daha önce telefonla tanışma fırsatımız oldu. ATV’deki yarışmadan sonra dizi filmleri çekmeden önce beni telefonla aramıştı, tanışmıştık. Tez zamanda aramıza dönmesini istiyoruz. Kendisinin bu alanda farklı bir misyonu olduğunu düşünüyorum. Bu misyonun yarıda kesilmemesini ümit ederim. Allah’tan acil şifalar diliyorum.


MURAT GÖĞEBAKAN

Eğer kesin yapmam gereken bir işim olmasaydı bugün atlayıp Bodrum’a, ziyaretine gidecektim. Kral TV’de Barış’a en iyi Rockçı TV ödülünü ben verdim. İnanılmaz şekilde üzgünüm. Cenabı Allah inşallah şifa verir. Onun yeniden aramıza dönmesini istiyorum. İnşallah aramıza geri dönecek ve bir ödül daha alacak. Bana göre ona en iyi ödül Allah’ın ona hayatını yeniden bağışlaması olacak.


BAHA

Barış Akarsu kardeşimize geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Sanat camiasının böyle bir genç yeteneği kaybetmemesini dilerim. Trafik kazaları günümüzde çok arttı. Bu kazalar ne yazık ki kardeşimizi de yakaladı. Yakınlarına sabır dilerim. O inşallah iyi olacak ve yeniden sanatını ircaa etmeye devam edecek. Bu hayatın acı bir sürprizi olarak kalır, Barış sanatını yapmaya devam eder. Sabır…


Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious