Akarsu'nun kazada ölen arkadaşları toprağa verildi

  • Giriş : 01.07.2007 / 17:19:00
  • Güncelleme : 31.08.2016 / 16:17:24

Barış Akarsu'nun da içinde bulunduğu aracın kaza yapması sonucu hayatını kaybeden 2 arkadaşı toprağa verildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Muğla'nın Bodrum ilçesinde şarkıcı ve oyuncu Barış Akarsu'nun da içinde bulunduğu aracın kaza yapması sonucu hayatını kaybeden Nalan Kahraman (37) ile Zeynep Koçak (20), İstanbul'da toprağa verildi.

Cenazesi İstanbul'a getirilen ve ziraat mühendisi olduğu öğrenilen Kahraman, Gaziosmanpaşa Küçükköy Mevlana Camisi'nde öğleyin kılınan cenaze namazının ardından Hasdal Mezarlığı'na defnedidi.

Nalan Kahraman'ın cenaze törenine annesi Zafer Kahraman ile aralarında gazeteci Oğuz Haksever'in de bulunduğu yakınları katıldı. Aile fertlerinin Kahraman'ın tabutu başında göz yaşlarına hakim olamadıkları görüldü.
Zeynep Koçak da, Ümraniye Çakmak Mahallesi Çakmak Camisi'nde öğleyin kılınan cenaze namazının ardından Kocatepe Mezarlığı'nda toprağa verildi. Cenaze törenine Koçak'ın ailesi, yakınları ve arkadaşları katıldı.
Bu arada, Koçak'ın cenazesini takip etmeye gelen basın mensuplarına bazı kişiler tepki göstererek engel oldu.

''Yalancı Yarim'' adlı dizinin çekimleri için Bodrum'da bulunan oyuncu ve şarkıcı Barış Akarsu, bir otelde düzenlenen doğum günü kutlamasına gittiği sırada aracı kaza yapmıştı. Kazada, Akarsu ağır yaralanırken, araçta bulunan Zeynep Koçak (20) ile Nalan Kahraman (37) yaşamını yitirmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious