Akdeniz beşik gibi sallanıyor!

Akdeniz beşik gibi sallanıyor!.13895
  • Giriş : 15.05.2017 / 15:41:00

Akdeniz'de 3.5 büyüklüğünde ve 3.7 büyüklüğünde olmak üzere art arda depremler yaşandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Akdeniz'de meydana gelen depremler bölgede yaşayan vatandaşlar korku dolu anlar yaşadı. Antalya'nın Kozan ileçsinde ve Mersin'in Anamur ilçesinde 3.5 büyüklüğünde ve 3.7 büyüklüğünde olmak üzere art arda depremler yaşandı.

ANTALYA'nın Kumluca İlçesi açıklarında Akdeniz'de bugün Richter Ölçeği'ne göre 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) deprem Dairesi'nin verilerine göre, Akdeniz'de Richter Ölçeği'ne göre 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Antalya Kumluca İlçesi'nin 66.7 kilometre açığında, saat 14.34'teki deprem 27.4 kilometre derinlikte kaydedildi. Depremde can veya mal kaybı olmadı.

MERSİN Anamur 3.5 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREMLE SARSILDI

Akdeniz'de 3.5 büyüklüğünde deprem ile sallandı.Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve deprem Araştırma Enstitüsü'nün merkez üssünü Mersin'in Anamur İlçesi'nin 59 kilometre açığı olarak belirlediği deprem, saat 06.46'da oldu. Yerin 83.4 kilometre altında meydana gelen gelen depremde, ilk belirlemelere göre can ve mal kaybı olmadı.

Adana'nın Kozan İlçesi'nde Richter ölçeğine göre 3.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve deprem Araştırma Enstitüsü'nün merkez üssünü Kozan'ın Postkabasakal Mahallesi olarak saptadığı deprem, saat 05.48'de meydana geldi. Yerin 5 kilometre derinliğinde olan deprem, hissedilmedi. Depremde ilk belirlemelere göre can ve mal kaybı olmadı.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*