Akli dengesi bozuk bayan 3 kişiyi bıçakladı

  • Giriş : 11.04.2007 / 00:00:00

Akli dengesi yerinde olmadığı öğrenilen Elif K (48) adlı bayan, yolda yürüyen 3 bayanı da ayrı ayrı bıçaklayarak olay yerinden uzaklaştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Elif.K, vatandaşların polise haber vermeleri sonucunda kıskıvrak yakalanarak göz altına alındı.

Alınan bilgilere göre; Kırıkkale'de Gürler İlköğretim Okulu civarında kaldırımla yürüyen S.V (42) beklemediği bir anda kasıklarından bıçaklandı. S.V, vatandaşların desteği ile Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'ne kaldırıldı. S.V'nin , kasığındaki yaranın derin olmasından dolayı doktorlar tarafından ameliyata alındı. Yine Gürler mahallesinde meydana gelen ikinci bıçaklama olayında ise Yine Elif K.'nin ailesi ile birlikte yolda yürüyen E.Y (42) kasıklarından bıçaklandı. Ailesinin gözleri önünde bıçaklanan E. Y, yakınları tarafından Yüksek İhtisas Hastanesine kaldırıldı. .

Son bıçaklama olayında ise Elif K, Gürler mahallesinde yolda yürüyen M.T'yi (41) kasıklarından ve böbreklerinden yaralandı. M.T, Kırıkkale Devlet hastanesi aciline kaldırıldı. Acil servisteki doktorlar Yaralı M.T.'yi hemen müdahale ederek ameliyata aldı.

Emniyet müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yapılan çalışmalar sonrasında akli dengesi yerinde olmadığı öğrenilen Elif. K. Nokta Mevkii'nde yakalanarak gözaltına alındı. Bir günde üç bayanı bıçaklayan Elif K.'nin daha önceki yıllarda akli dengesinin yerinde olmadığı için Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde yaklaşık 3 ay boyunca tedavi gördüğü öğrenildi. Adliyeye çıkartılan Elif K, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne yeniden gönderildi. Evine hırsız girdiğini ve hırsızları bıçakla kovaladığını söyleyen Elif K'nin 6 çocuğu olduğu öğrenildi.

Kırıkkale Devlet Hastanesi'nde yatan M.T olayı şöyle anlattı: "Arkadaşlarımızla çarşı merkezine iniyorduk. Yanımıza Elif K, elinde bıçağı ile koşarak geldi. Bir kişiyi sordu bizde tanımıyoruz deyince yaklaşık yarım metre uzunluğunda bıçağı kasığıma sapladı. Ardından yere düştüm. Sırtımdan da saplayacağını sandım. Fakat koşarak gitti."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious