Aklı skorda değil futbolda kaldı

Aklı skorda değil futbolda kaldı.13522
  • Giriş : 07.02.2009 / 22:28:00

Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas ise son dakikada attıkları golle bir puan aldıklarını belirterek, oyunun istediği gibi olmadığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray'ın iyi bir takım olduğunu, Ali Sami Yen'de puan almanın önemli olduğunu belirten Tolunay Kafkas, maçı iki şekilde değerlendirmek gerektiğini belirterek, ''Oyunu iki bölümde değerlendirmek lazım. Lincoln atılmadan önce ve Lincoln atıldıktan sonra. Lincol'un atıldığı dakikaya kadar dengeli bir oyun vardı.

Fakat çok dengesiz bir gol yedik. Galatasaray 10 kişi kaldıktan sonra ise oyunun hakimiyetini elimize aldık. Oyuncu değişiklikleri ile etkili olduk fakat üretken değildik. İstediğimiz gol pozisyonlarını bulamadık, bulduklarımızı da değerlendiremedik. Son dakikada bulduğumuz golle de bir puan aldık.'' dedi.

Kafkas, Kayserispor'un bu sezon kendine yakışmayan bir durumda olduğunu, ancak önümüzdeki yıl yabancılarıyla ses getiren ve lige damgasını vuran bir takım olacaklarını belirterek, ''Rakip eksik oynamasına rağmen, özellikle de son yarım saatte oyunun kontrolü bizim elimizde olmasına rağmen golcülerimiz geriye yaslandı, top alacak alanlara gitmediler ve bu yüzden gol atamadık. Alınan sonuçtan memnunum; ama oynanan futboldan memnun değilim. Galatasaray'a bundan sonraki maçlarında aşarılar diliyorum.'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*