'Aklımızın Ucundan Geçmedi'

  • Giriş : 09.09.2006 / 00:00:00

Futbol Federasyonu Başkanlığı için adı gündeme getirilen, Ülker Grubu Kurumsal İletişim Koordinatörü Ali Doğan,

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Futbol Federasyonu Başkanlığı için adı gündeme getirilen, Ülker Grubu Kurumsal İletişim Koordinatörü Ali Doğan Maraton.Com.Tr'ye konuştu.

Ülker Grubu'nun spor kulüplerine sponsor olmasının altında başka amaçlar aranmasına son derece üzüldüğünü ısrarla vurgulayan Ali Doğan, "Yakıştırmanın da ötesine geçen yaklaşımlarla Haluk beyin gideceği yerine de benim geleceğim gündeme getiriliyor. Böyle bir şey aklımızın ucundan dahi geçmiş değil. Bunlar yakıştırma bile diyemeyeceğim yakıştırmanın da ötesinde garip iddialardır" dedi.

"Ali Doğan'ın federasyon başkanlığı koltuğuna oturması için hükümet kanadı da düğmeye bastı!" şeklindeki iddialarında gerçekle uzaktan yakından ilgisi olmadığını altını çizen Doğan, şöyle konuştu;

"Bu yaklaşımlar durduk yere Türk futboluna da, bizlere de, herkese zarar verir. Çok üzüldüğümün altını ısrarla çizmek istiyorum. Ülker Grubu'nun Türk sporuna yaptığı çok önemli katkıların altında böyle şeyler arayanlar üzüntümüzü bir kat daha arttırıyor. Bazı söylemleri iddia boyutunu aşıp iftira boyutuna geliyor."

Haluk Ulusoy ile iyi dost olduklarını da ifade eden Doğan, "İnsanlar bazı yakıştırmalar yapabilir ama sonunun nereye varacağını da düşünmeleri gerekir. Bana hiç bir şey sormadan adımı karıştırıp her şey bitmiş gibi konuyu gündeme getirmeleri doğru değil. Bizim Türk sporuna yaptığımız katkıların şahsi beklenti ve çıkarlarla uzaktan, yakından ilgisi yok. Bunu kamuoyunun bilgisine saygılarımla sunuyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious