Akman'dan Kılıçdaroğlu'na hodri meydan

Akman'dan Kılıçdaroğlu'na hodri meydan.11810
  • Giriş : 03.11.2008 / 18:30:00

RTÜK Başkanı Zahid Akman, CHP Grup Başkan Vekili Kemal Kılıçdaroğlu'dan, yarınki Plan ve Bütçe Komisyonu toplantısında iddialarını tekrarlamasını istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Akman, Kılıçdaroğlu'nun iddialarını komisyon toplantısında gündeme getirmesi durumunda kendisinin de bunlara cevap vereceğini ifade etti.

Yazılı bir açıklama yapan Zahit Akman, CHP'li Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisiyle ilgili birtakım iddialarda bulunduğunu hatırlatarak, Kılıçdaroğlu'nın bugün de yine kendisi hakkında birtakım iddialarda bulunduğunu kaydetti. Daha önce Kılıçdaroğlu'nu istediği plartformda tartışmaya çağırdığını, ancak cevap alamadığını dile getiren Zahit Akman, açıklamasında, "Ben kendilerini, hakkımda gıyabi açıklamalarda bulunmak yerine istediği platformda, istediği zamanda tartışmaya davet etmiştim. Fakat gelmemişlerdi. Yarın Plan ve Bütçe Komisyonu'nda RTÜK'ün bütçesi görüşülecek. Sayın Kılıçdaroğlu'na buradan meydan okuyorum. Eğer iddialarınıza güveniyorsanız ve hukuki olduğunu iddia ediyorsanız lütfen gelin, benimle Plan ve Bütçe Komisyonu'nda değerli komisyon üyeleri milletvekillerinin ve medyanın huzurunda bu konuları gündeme getirin, ben de cevabını vereyim.'' ifadelerine yer verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*