AKP, CHP ve MHP'den Saadet'e katılım

AKP, CHP ve MHP'den Saadet'e katılım.6188
  • Giriş : 22.01.2009 / 18:17:00

Malatya'da aralarında AK Parti, MHP ve CHP'lilerin olduğu iddia edilen 300 genç Saadet Partisi'ne katıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

SP il binasında düzenlenen katılım programına SP İl Başkanı Mehmet Kaya Asiltürk ve Malatya Belediye Başkan adayı Mehmet Yaşar Çerçi ile diğer partililer katıldı.

Aralarında AK Parti, MHP ve CHP'lilerin olduğu iddia edilen 300 gencin, SP'ye katılım töreninde konuşan SP Malatya Belediye Başkan adayı Mehmet Yaşar Çerçi, "Gençlik bir ülkenin, bir milletin sigortasıdır. Bu köprü ne kadar kuvvetli, kaliteli donanımlı olursa o zaman o ülkenin gelecek ile ilgili endişesi olmaz. Sizler almış olduğunuz bayrağı en güzel yerlere taşıyacaksınız. Hiç birimizin vaktini boşa harcamamamız gerekiyor. Çünkü her birimizin ayrı ayrı sorumlulukları var. Bu yüzden kendimizi geleceğe daha iyi hazırlamak için çok iyi yetiştirmemiz gerekiyor. Donanımlı, eğitimli, birer birey olmamız gerekiyor. Bu konuda yeterli alt yapıya sahip olmayabiliriz ama bu konuda yardım alacağımız kütüphaneler, kurumlar ve kuruluşlar var" dedi.

SP İl Başkanı Mehmet Kaya Asiltürk, partilerine teveccühün günden güne arttığınız kaydetti. Konuşmalardan sonra SP'ye katılan gençlere partinin rozetini yetkililer taktı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*