AKP binası önünde intihar girşimi

AKP binası önünde intihar girşimi.8144
  • Giriş : 01.02.2009 / 17:37:00

Gaziantep, 100. Yıl Atatürk Kültür Parkı içerisinde arkadaşları ile tartışan bir genç üzerinde taşıdığı kuru sıkı tabancayla intihar girişiminde bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Gaziantep'te arkadaşları ile birlikte 100. Yıl Atatürk Kültür Parkı'nda arkadaşları ile birlikte gezmeye çıkan ve güzel havanın keyfini çıkaran Halil İbrahim Bayraklı (19) henüz öğrenilemeyen bir nedenle üzerinde taşıdığı kuru sıkı tabancayı kalbinin üzerine dayayarak ateş etti. Tabancanın kuru sıkı olmasından dolayı kalbinin üzerinde yanıklar meydana gelen Halil İbrahim Bayraklı, olay yerine gelen ambulansla Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

AK Parti il binasının tam karşısında patlayan silah, binadaki partililer ve binanın önünde görevli güvenlik güçlerinin kısa süreli bir panik yaşamalarına neden oldu. Silah sesi üzerine olay yerine giden güvenlik güçleri çevrede önlem aldılar. Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri de olay yerine giderken, kısa bir araştırmanın ardından Halil İbrahim Bayraklı'nın arkadaşları ile tartışması üzerine intihar girişiminde bulunduğu ortaya çıktı. Bayraklı tedavisi için hastaneye kaldırılırken, kullandığı silahı da emniyet görevlileri aldılar. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*