AKP Bursa'da halk günü düzenledi

AKP Bursa'da halk günü düzenledi.7182
  • Giriş : 24.05.2008 / 17:50:00

AK Parti Bursa İl Başkanlığı bünyesinde oluşturulan Halkla İlişkiler Birimi, halkın tüm kesimlerinin, siyasilerle ve yerel yöneticilerle buluşup sorunlarını paylaşacağı 'Halkla Buluşma Günü' düzenledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

AK Parti Bursa İl Başkanlığı'nda yapılan ilk toplantıya İl Başkanı Sedat Yalçın, Milletvekili Mehmet Tunçak, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Recai Ekmekçi, Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, İl Genel Meclisi AK Parti Grup Başkanı Nazım Çakmak, parti yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

AK Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın, AK Parti iktidarı döneminde Türkiye'nin büyük bir değişim yaşadığına işaret etti.

Türkiye'de son dönemde köklü reformların altına imza atıldığına dikkat çeken Yalçın, demokrasi, bireysel özgürlük ve yerel yönetimlerle ilgili önemli çalışmaların yapıldığına değindi.

Halkla Buluşma Günleri'nin, vatandaşla siyasetçilerin bir araya gelerek sorunlarını tartışabileceği bir ortam oluşturacağını kaydeden Yalçın, projenin AK Parti'nin şeffaflık anlayışının bir ürünü olduğunu vurguladı.

Bu çalışma sayesinde hiçbir şeyin üstünün kapalı kalmayacağını anlatan Yalçın, AK Parti iktidarının şeffaflıktan yana politika izlediğini söyledi.

Her hafta cumartesi günü 12.00 ile 15.00 arası İl Başkanlığı'nda düzenlenecek olan 'Halkla Buluşma Günü'nde her meslek grubundan ve sosyal çevreden vatandaşla Bursa siyasetinin önemli isimleri biraraya gelecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious