AKP 'Kararsız seçmen'leri kazanma yolunda

  • Giriş : 26.11.2006 / 00:00:00

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Prof. Dr. Nükhet Hotar Göksel, kararsız seçmene AK Parti Hükümeti'nin icraatlarını anlatacaklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

AK Parti İzmir İl Başkanlığı Danışma Meclisi Toplantısı Balçova Termal Tesisleri Kardelen Salonu'nda geniş katılımla yapıldı. Toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Prof. Dr. Nükhet Hotar Göksel, İzmir Milletvekili İsmail Katmerci, İzmir Milletvekili Tevfik Ensari, İzmir Milletvekili Mehmet Tekelioğlu, İzmir Milletvekili Fazıl Karaman, Bursa Milletvekili ve İzmir Koordinatörü Niyazi Pakyürek, İzmir İl Başkanı Ali Aşlık, İzmir İl Başkan Vekili Rahmi Taştan, başkan yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri ve binin üzerinde partili katıldı.

Toplantıda konuşan Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Nükhet Hotar Göksel, kararsız seçmenlere yönelerek Hükümet icraatlarını anlatacaklarını söyledi. Kararsız seçmenin AK Parti'yi iyi tanımadığını ve icraatlarını bilmediği için kararsız olduğunu belirten Göksel, "İktidarda olduğumuz 4 yıl boyunca başımız dik durduk. Sessiz devrim sayılabilecek büyük çalışmalar yaptık. Siyasetçiye duyulan güveni ve saygıyı en üst seviyeye çıkardık. Sağlık'tan Milli Eğitime, tarımdan ulaşıma kadar bir çok sorun yumağını başarıyla çözdük. Şimdi yapmamız gereken bu çalışmaları kararsız seçmenlerimize anlatmaktır. Türkiye'deki sağlık hizmeti ayrımını kaldırdığımızı ve bütün vatandaşlarımız eşit sağlık hizmeti aldığını vurgulamalıyız. Bunun yanı sıra Genel Sağlık Sigortası ile doğan her çocuğun sigortalı doğduğunu anlatmalıyız. İnsanların hayal bile edemeyeceği kadar büyük atılımlar yaptık" diye konuştu.

Türkiye'nin bütün illerini gezdiğini ve zaman zaman teşkilatlarda küçük sorunlar gözlemlediğini belirten İzmir Milletvekili Nükhet Hotar Göksel, İzmir'in teşkilatlanma konusunda çok başarılı olduğunu söyledi. AK Parti İzmir İl Başkanlığı'nda; gençlik kolları, kadın kolları ve ana kademenin tam bir uyum içinde olduğunu belirten Nükhet Hotar Göksel, bu uyumun çalışmalara yansıdığını ve AK Parti'nin İzmir'de de başarılı atılımlar yaptığını söyledi.

AK Parti İzmir İl Başkanı Ali Aşlık ise AK Parti'nin "Siyaset Millete Hizmettir" mantığıyla çalıştığını belirterek şöyle devam etti: "Millete hizmet için varız, ancak zaman zaman yolumuza engel koymak isteyenler oluyor. Tarihte her zaman halka hizmet edenlerin adı vardır, hizmeti engellemeye çalışanlar tarihten silinmiş gitmiştir. Önümüze çıkarılan engellerin üstesinden gelerek halkamıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Hükümet İzmir'e önem vermiyor diyenler Havalanı'ndaki Dış Hatlar Terminali'ne baksın. Bu onlara en iyi cevap olacaktır. Dış Hatlar Terminali sayesinde turizm ivme kazanacaktır. İzmir'e bunun büyük katkısı olacak" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious