AKP seçim müziği güzel mi? - Dombıra dinle ve paylaş - AKP seçim anketi 2014 - AK Parti seçim şarkısı 2014

AKP seçim müziği güzel mi? - Dombıra dinle ve paylaş - AKP seçim anketi 2014 - AK Parti seçim şarkısı 2014.33649
24.02.2014 / 07:14:50

AK Parti'nin seçim şarkısı gündeme damga vurdu. Partinin seçim şarkısı meydanlarda çalmaya başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


ANAR'ın Genel Müdürü İbrahim Uslu, AK Parti için yaptıkları son anketin, Fethullah Gülen Cemaatinin üst kadrosu ile muhaliflerin uykularını kaçıracağını açıkladı. Oran vermeyen Uslu, "Sonuçlar nazar boncukluk. AK Parti güçlü olduğu illerde yükselişte" dedi. 2001 yılından beri AK Parti'ye düzenli olarak anket yapan ve seçim sonuçlarını doğruya yakın tahminleriyle bilinen ANAR'ın son anketi uykuları kaçıracak.

ANAR'ın Genel Müdürü İbrahim Uslu, AK Parti'ye 31 Mart seçimleri için yaptıkları son araştırmanın paralel yapı ile muhaliflerin uykularını kaçıracağını söyledi.

Anket hakkında oran vermeden Twitter'dan ipuçları paylaşan Uslu, "Sonuçlar nazar boncukluk" ifadesini kullanarak AK Parti zayıflıyor görüşünde olanlara mesaj verdi. Uslu, sonuçlarını AK Parti'nin izin vermesi halinde açıklayacağı ankete göre AK Parti'nin güçlü olduğu illerde oylarını artırdığını da ifade etti.

Uslu'nun twitleri şöyle:

"Cemaatin uykuları kaçar"

Paralellere, Cemaat profesyonellerine ve kadrolu muhaliflere kötü haberlerim var. İl bazlı çalışmaların sonuçlarını görseler uykuları kaçar.

"Durum nazar boncukluk"

Sonuçları açıklamamız Parti'nin iznine bağlı. Bir süre sonra izin verirler, çünkü durum nazar boncukluk...

AK Parti gücüne güç kattı

Genel durum, güçlü olduğu yerlerde oyu daha yükselmiş, zayıf olduğu yerlerde ufak kayıplar var ama genel ortalamayı etkilemiyor.Son ankete göre Manisa AK Parti‘ye geçiyor

AK Parti, Manisa Büyükşehir Belediyesi'ni MHP'den alabilecek mi? Manisa'da hangi parti ne durumda? Soruların cevabını AK Partili Hüseyin Tanrıverdi verdi.

Hem AK Parti'nin yaptırdığı hem de AK Parti dışındaki firmaların yaptırdığı anketleri yakından takip ettiklerini dile getiren AK Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Tanrıverdi, AK Parti'nin Manisa'daki oy oranını açıkladı.

AK Parti, CHP ve MHP'nin yarıştığı Manisa'da AK Parti birinci parti… Kimi anketlere göre AK Parti ile ikinci parti arasında fark 5 iken kimilerine göre ise fark 10-15 puanı bulabiliyor, diye ifadeler kullanan Tanrıverdi, AK Parti'nin Manisa'daki oyunun yüzde 50 olduğunu da sözlerine ekledi.  İkinci parti olarak MHP ya da CHP'nin yer alıp almadığını bilinemeyeceğini belirten Tanrıverdi hem CHP yi hem de MHP'yi kızdıracak sözler kullandı: "İkinci parti olarak MHP ya da CHP diyemiyorum çünkü onlar birbiriyle alışveriş yapıyor. 2009 yılında da bir birleşmeleri olmuştu. Birinci belli, ikinci hangi parti olmuş bizim için önemli değil."

"YEREL SEÇİMLERDE AK PARTİ YÜZDE 50'NİN ALTINA DÜŞMEYECEK"

Yerel seçimlerle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Tanrıverdi, 2014 yerel seçimlerinde AK Parti'nin Manisa'da yüzde 50'nin altına düşmeyeceğini söyledi. Açıklamalarında Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü hedef alan Tanrıverdi, MHP'nin Manisa'da verdiği sözlerine getirmediğini iddia etti.

İşte o röportaj:

"MHP'Lİ BELEDİYE 5 YILDA 5 KONUT İNŞA EDEMEDİ"

2009 yılından bu yana Manisa'da neler değişti? MHP'li mevcut belediye başkanı Manisa için hangi projelere imza attı?
2009 yılından bu yana MHP'li Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün şehrimizin ihtiyaçlarını karşılayamadı. 5 yıllık süreç içerisinde kendi vaatleri ve halkın beklentisi olan projeler bir türlü hayata geçirilmedi. Manisa için büyük tehlike arz eden vahşi çöp toplama alanı hem çevreye hem de Manisa'ya zarar vermektedir. Manisa için temel bir problem olan bu sorunu bile MHP çözememiştir. Bunun yanında otopark sorununu da halledemeyen mevcut başkan bir arpa boyu yol alamadılar. Manisalıların en büyük ihtiyacı ise konuttur. Bu anlamda Manisa'da büyük bir konut açığı vardır. AK Parti'nin 2004 ile 2009 yılları arasında yönettiği Manisa'nın genelinde, TOKİ aracılığıyla 5564 konut inşa ettik. Ancak MHP'li Başkan Cengiz Ergün 5 yılda 5 konut inşa edememiştir. AK Partili bir belediye olan Soma'nın Turgutalp Belde Belediyesi bile 102 konut inşa ederken, Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin bir konut bile inşa edememesi oldukça düşündürücüdür.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*