AKP'den DP'ye transfer

AKP'den DP'ye transfer.10249
  • Giriş : 01.02.2009 / 16:41:00

AK Parti'den aday gösterilmeyen Gaziantep'in İslahiye ilçe Belediye Başkanı Mehmet Uludağ, Demokrat Parti'den aday oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

DP Gaziantep İl Başkanı İsa Gülşen ve DP GİK üyesi İbrahim Konukoğlu ile tokalaşarak DP'ye geçen İslahiye Belediye Başkanı Mehmet Uludağ, birçok partiden adaylık teklifi aldığını, ancak tercihini DP'den yana kullandığını ifade etti.

DP saflarına geçtiği için mutlu olduğunu söyleyen Uludağ, "Siyasi hayatımda yeni bir dönem başlıyor. İslahiye'de başlayan hizmetlerimin 2. beş yılda tamamlanabilmesi için teklif edilen genel müdürlükler ve birçok makamı geri teperek halkımın kararları doğrultusunda tekrar 2. beş yıla talibim. Uğradığım haksızlıktan dolayı kimseye kırgın değilim. Ancak adaleti halkımızın vereceği ve mağduriyetime halkımızın oylarıyla son vereceğini biliyorum" dedi.

DP Gaziantep İl Başkanı İsa Gülşen de, Gaziantep genelinde olduğu gibi ülke genelinde de seçimleri kazanmak için çalıştıklarını ifade ederek, "Mehmet Uludağ kardeşimizin partimize katılması bizleri mutlu etti. Biliyorsunuz bizler daha önce Ömer Şahin kardeşimizi İslahiye adayı olarak ilan etmiştik. Ancak bu gelişmelere zemin hazırlayan Ömer Şahin kendi rızasıyla adaylıktan çekilerek Mehmet Uludağ'ın aday olmasına rıza göstererek seçimlerde Uludağ'la omuz omuza çalışacağını bizlere bildirdi. İslâhiye'de başlatılan hizmetler kesintiye uğramadan sürdürülecektir. İnanıyorum ki seçimlerde sadıktan 2. kez İslâhiye'de de Mehmet Uludağ çıkacaktır" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*