AKP'den MHP'ye mi geçiyor?

AKP'den MHP'ye mi geçiyor?.9114
  • Giriş : 28.10.2008 / 18:14:00

MHP lideri Bahçeli'nin memleketi Osmaniye'nin AK Partili Belediye Başkanı , MHP'ye mi geçecek. Başkan Çuhadar iddialar için ne dedi?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Osmaniye Belediye Başkanı Davut Çuhadar, mahalli gazetelerde hakkında çıkan "Başkan MHP'ye göz kırpıyor" şeklindeki haberler için açıklama yaptı. İddia doğru mu?

Çuhadar, yaptığı açıklamada, haberlerle halkın gözünde küçük düşürülmeye çalışıldığını ifade ederek, "Bu seçmenimize yapılmış bir saygısızlıktır. Ben neysem oyum, ikinci bir yüzüm yok. Belediye başkanlığım süresince radikal kararlar aldık ve uyguladık. Hiçbir zaman popülist bir yaklaşım içerisinde olmadım. Ben doğrucu Davut'um. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış. Kovarlarsa kovsunlar. Osmaniye'de belediyecilik anlamında yapılması gereklerin yüzde 10'unu dahi yapamadık. Daha yapılacak yüzde 90 iş var. Birbirimizi kandırmayalım." dedi.

Osmaniye Belediye Başkanlığı aday adaylığı konusunda, halka ve Hakk'a rağmen siyaset yapılmayacağı ifade eden Çuhadar; "Allah nasip ederse olur, olmazsa olmaz. Başkanlık benim tapulu malım değil. Halk 5 yıllığına seçti. Dedikoduyla, yalanla, iftirayla, ayak oyunları ve zorbalıkla hiçbir zaman siyaset yapmadım. Bundan sonra da yapmam." diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*