AKP'li başkan medyayı kullanacak

AKP'li başkan medyayı kullanacak.13402
  • Giriş : 05.07.2009 / 22:02:00

Mersin AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Lütfi Parıltı, “Yaptığımız hizmetleri ve parti çalışmalarını basın mensupları sayesinde halkımıza ulaştırabiliyoruz”

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Mersin AK Parti Yenişehir İlçe Teşkilatı, kahvaltılı bir basın toplantısıyla gazetecilerle bir araya geldi. Bir sohbet havasında geçen toplantıya İlçe Başkanı Lütfi Parıltı, Mersin Gazeteciler Cemiyeti (MGC) Başkanı Ahmet Ünal ile Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra AK Parti İlçe Teşkilatı'nın çeşitli birimlerinde görev alan partiler katıldı.

Suphi Öner Öğretmen Evi içerisinde bulunan çay bahçesinde basın mensuplarıyla buluşan Parıltı, kent sorunlarına ilişkin çeşitli konularda birbirleriyle görüş alış verişinde bulundu. Vatandaşların sorunlarının kendilerine iletilmesinde ve partilerinin yaptığı çalışmalarının bilinmesinde basının büyük önemi olduğuna dikkat çeken Parıltı, bu yüzden göreve geldiği ilk günden beri basın mensuplarıyla ilişkilerini hep sıcak tutmaya çalıştığını söyledi. Parıltı, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Biz bu kentte siyaset yapıyoruz. Yaptığımız çalışmaları halka duyurmamızın tek yolu basın yayın organları olduğunun bilincindeyiz. Bu amaçla basından kopuk olmamak istedik. Yaptığımız faaliyetleri, seçim propagandalarını, parti propagandalarını halka ulaştırmanın basından başka bir yolu yok. Eğer basın olmasaydı bizler sadece görüşebildiğimiz kişilere ulaşabilirdik.”

HABER7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*