AKP'li başkandan Mevlana felsefesi

AKP'li başkandan Mevlana felsefesi.12887
  • Giriş : 02.07.2009 / 18:36:00

Mersinde geçen hafta sonu yapılan AK Parti 3. olağan il kongresinin ardından bugün il binası toplantı salonunda ilk kez basın mensuplarının karşısına çıkan yeni il Başkanı Fatih Kısa hedeflerini anlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kısa Adalet ve Kalkınma Parti'sinin Mersin'de geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirmiş olduğu kongrede benimle birlikte 3 aday il Başkanlığına talip olmuştu diğer adaylar arasından delegelerimiz beni tercih etmişlerdir herkesin bilmesini isterim'ki bu şeçimin galibi yoktur ben kazanmadım tüm adaylarımız kazanmıştır dedi.

Ak Parti il başkanı Fatih Kısa konuşmasına kendisinden önceki il başkanlarına sırasıyla Abdurrahman Aytekin, Ali Kılıç, Ahmet Büyük, Muhammed Mustafa Gültak, ve Abdullah Altın 'a teşekkür ederek başladı.
Mersin'in 1,5 milyonluk nüfusu ve hızla artan göç sebebiyle ciddi sorunlarla karşı karşıya kaldığını ifade eden Fatih Kısa Akp il teşkilatı olarak Mersin 'in sorunlarını kendine dert edinen ,bunun için projeler üreten her kişi ve anlayışla ,her kurumla ,her sivil toplum örgütüyle iletişim içinde olarak çözümün bir parçası olacaklarını belirtti.
Kısa Hz. Mevlana'nın söylediği gibi '' Ne olursan ol yine gel'' felsefesiyle hareket edeceklerini de sözlerine ekledi.

AK Parti il başkanı fatih kısa bizlerin partinin ve halkımızın hizmetkarları olacağımızı ifade etmek istiyorum Mevla'dan bizleri mahcup etmemesini diliyorum diyerek partime yakırız bir ile Başkanı olacağım dedi.

HABER7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*