AKP'li vekil Pakdil: Yazıcıoğlu yok

AKP'li vekil Pakdil: Yazıcıoğlu yok.11728
  • Giriş : 28.03.2009 / 13:05:00
  • Güncelleme : 28.03.2009 / 15:36:44

Yazıcıoğlu'nun kayınbiraderi, 'Enkazı ilk gören gruptan bir kişiye göre cesetlerin arasında Yazıcıoğlu yok' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun arama çalışmalarının kontrol merkezi olan Kızılöz Köyü'nde bulunan kayınbiraderi AKP Milletvekili Nevzat Pakdil, dün saat 22.30 sıralarında Göksun Kaymakamlığı'nda bulunan kardeşi Nihat Pakdil'i arayarak, enkazı ilk gören gruptan bir kişi ile yaptığı görüşmeyi aktardı.

Nihat Pakdil, ağabeyinden telefonla aldığı bilgiyi şöyle aktardı: "Helikopter çarpıp 100 metre geriye düşmüş. İçindekiler enkazda sıkışmış. Ama bu kişi 4 ceset görmüş. 'Bir kişi de enkazın altında olabilir' demiş. Helikopterin ilerisine doğru 8-10 metre kanlı ayak izi varmış. Orada bir de palto bulmuşlar ama Yazıcıoğlu'nun değilmiş. Oradaki mağaraya da seslenmişler, bir cevap alamamışlar. Cesetlere tek tek bakmış, Muhsin Yazıcıoğlu'nu tanıyamamışlar. Cesetlerin arasında olmadığını söylemiş. Diğerlerinin yaralarını tarif etmiş."

Ayrıca BBP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Destici, basın toplantısı düzenleyerek "Enkaz bölgesinde 4 kişinin cesedine ulaşıldı ancak Muhsin Yazıcıoğlu da dahil olmak üzere iki kişinin cesedine ulaşılamadı" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*