AKP'lileri korkutan minibüs polisi alarma geçirdi

AKP'lileri korkutan minibüs polisi alarma geçirdi.11222
  • Giriş : 01.06.2008 / 22:00:00

AKP'nin Kızılcahamam'daki kamp yaptığı otelin karşısındaki minibüs polisi alarma geçirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

AKP'nin Kızılcahamam'da düzenlediği toplantının yapıldığı otele yaklaşık 1 kilometre ilerinde üzerinde büyük antenlerin bulunduğu bir GSM şirketine ait olduğu daha sonra anlaşılan seyyar baz istasyonu görevi gören beyaz minibüs heyecan yarattı.

AKP'nin 12'nci istişare ve değerlendirme toplantısının yapıldığı ‘Asya Termal Tatil Köyü'nün karşısına ağaçlar arasına park eden motoru çalışır halde duran beyaz minibüs başbakanlık korumalarının dikkatini çekti.

Üzerinde çeşitli antenlerin de bulunduğu ‘34 VE 6674' plakalı minibüsün plaka kaydı araştırıldı. Ankara Emniyet Müdürlüğü Trafik Tesçil Şube Müdürlüğü'nden gelen bilgiler doğrultusunda minibüsün bir GSM şirketinin seyyar baz istasyonu olduğu ortaya çıktı.

Bakan, milletvekilleri ve çok sayıda AKP MKYK üyesinin bulunduğu otelde telefon hatlarına destek olarak minibüsün getirildiği öğrenilince koruma görevlileri rahat soluk aldı.

Bazı milletvekilleri seyyar GSM baz istasyonu görevi gören minibüsü öğrenince bunu son günlerde ‘Telekulak' iddialarını ortaya atan CHP'nin gönderildiği espirileri yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious