AKP'nin Gaziantep adayı belli oldu

AKP'nin Gaziantep adayı belli oldu.20699
  • Giriş : 30.12.2008 / 17:46:00

AK Parti’de, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı kaosu sona erdi ve Asım Güzelbey ile yola devam kararı alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Güzelbey, kendisini Devlet Bakanı Mehmet Şimşek'in aradığını ve Genel Merkezin devam etme kararı aldığını ilettiğini söyledi.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, 29 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde AK Parti'nin Belediye Başkan adayı olarak seçimlere gireceğini, bu konuda Devlet Bakanı Mehmet Şimşek'in kendisini arayarak, genel merkezin aldığı kararı ilettiğini ve açıklamanın da bu hafta içerisinde yapılacağını belirtti.
Asım Güzelbey, AK Parti genel merkezine yeni dönem öncesi bazı şartlarının olduğunu ilettiğini, bu şartların oluşması durumunda devam edebileceğini ifade ederek,” Biz Gaziantep'e hizmet için buradayız. Ancak bu hizmetlerimizi engelleyenlerle yola devam etmeyeceğimizi genel merkez yöneticilerimize bildirdik. Değerlendirmenin buna göre yapılarak aday hakkında karar verilmesini istedik. Devlet Bakanımız Mehmet Şimşek bizzat beni aradı ve genel merkezin benimle yola devam etme kararı aldığını bildirdi. Sanırım resmi açıklama da bu hafta içerisinde genel merkez yöneticilerimiz tarafından yapılır” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*