AKP'ye CHP ve Saadet'den toplu katılım

AKP'ye CHP ve Saadet'den toplu katılım.13932
  • Giriş : 20.03.2009 / 18:41:00
  • Güncelleme : 20.03.2009 / 18:58:58

Büyük bir çekişmenin yaşandığı Üsküdar'da AK Parti'ye Saadet Partisi ve CHP'den toplu katılım gerçekleşti. arasındaki katılım bütün hızıyla sürüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Başbakan'ın ikamet ettiği Üsküdar'da aralarında CHP İlçe Başkan Yardımcısı Simru Cihanoğlu'nun da bulunduğu toplam 109 kişi AK Parti'ye katıldı.

Çengelköy'de gerçekleşen ve CHP'den 16, Saadet Partisi'nden ise 93 kişinin AK Parti'ye katılım törenine, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ömer Seyfi Aktülün, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çelikbilek, AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilatı Başkanı Zekeriya Erdim ve teşkilat üyeleri dışında AK Parti Üsküdar Belediye Başkan adayı Mustafa Kara katıldı.

CHP'den ayrılan Üsküdar İlçe Başkan Yardımcısı Simru Cihanoğlu ve teşkilat üyesi 15 kişi dışında Saadet Partisi'nden Belediye Meclis Üyesi aday adayı Ali Rıza Yılmaz ve 92 teşkilat mensubu düzenlenen törenle AK Parti'ye üye oldu. Törende bir konuşma yapan AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ömer Seyfi Aktülün, AK Parti'nin Türkiye'nin partisi olduğunu ve mevcut katılımların da bunu kanıtladığını ifade ederken, halkımızın kendilerini yoksullaştıran önceki hükümetleri unutmaması gerektiğini, 22 Mart'ta Kazlıçeşme Meydanı'nda Başbakan Erdoğan'ın katılacağı mitingde en az 1 milyon kişinin olacağını ve Türkiye'nin AK Parti gerçeğini bir kez daha göreceğini ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*