Akrabalara gidemedi ama onları getirdi!

  • Giriş : 06.11.2006 / 00:00:00

Trabzonlu müteahhit ve oteller zinciri sahibi Ali Ağaoğlu, ziyaretine gidemediği akrabalarını Uludağ'daki 5 yıldızlı otelinde 3 gün boyunca ağırladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ağaoğlu, 700 yatak kapasiteli oteline 820 kişi geldiği için aradaki farkı ek yataklarla karşıladı. Bu yıl 8'ncisi düzenlenen aile toplantısı nedeniyle otele 3 gün boyunca dışarıdan müşteri kabul edilmezken, Ağaoğlu bu süre içersinde yakınlarıyla hem hasret giderdi hem de yoksul ve dar gelirli akrabalarına ancak televizyon ekranlarında görebildikleri bir konforu yaşattı. Ağaoğlu, normal günlerde müşterilerine ikram ettiği zengin sofrasına bu kez Karadeniz yöresine ait yemekleri de ekledi.
'Ağaoğlu Aile Toplantısı' adını verdiği toplantısında sorunlarını dinlediği akrabalarına yardımcı olan Ağaoğlu, "Trabzonlu'yum fakat İstanbul'da büyüdüm. Geçmişine ve akrabalarına çok önem veren bir kişiyim. İşlerim iyi gidiyor. Onları otelimde en güzel şekilde ağırlamak istedim. Trabzon'dan, Artvin'den, İstanbul'dan ve Türkiye'nin 7 ayrı bölgesinden misafirlerimiz var. Bu onların hakkı. Bundan sonra da geleneksel toplantılarımız devam edecek. Dayanışmayı daha da artırmayı hedefliyoruz" dedi.

Aile toplantısında, Murat Başaran ve Volkan Konak birer konser verdi. Dün geceki konserde Volkan Konak'ın Karadeniz türküleri eşliğinde Ağaoğlu ailesi fertleri horon tepip gönüllerince eğlendiler. Ali Ağaoğlu da Konak ile piste çıkıp horona eşlik etti.

Öte yandan, dün gece kar yağışının etkisini artırmasıyla kar kalınlığı 70 santimetreyi aştı. Toplantı için geldikleri ilk gün kolayca zirveye ulaşan aile fertleri, karın keyfini çıkardı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious