Akrabasının kızına tecavüz etti

  • Giriş : 07.06.2007 / 18:10:00

Samsun'da akrabasının 17 yaşındaki kızına tecavüz edip, çocuk doğurmasına neden olduğu iddia edilen sanığın 10 yıla kadar hapsi isteniyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Samsun 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki davada, yaklaşık 1 yıl önce, Merkez Alibeyli köyünden alıp şehir merkezine kuaföre götürdüğü akrabasının kızı Ö.S'ye (17) ormanlık alanda silah zoruyla tecavüz edip hamile bıraktığı öne sürülen evli sanık Ahmet T'nin (36) yargılanmasına başlandı.

Hakkında 10 yıla kadar hapis cezası istenen tutuksuz sanık bugünkü duruşmaya katılmazken, mağdur Ö.S, Ahmet T'den şikayetçi olduğunu bildirdi.

Sanığın kendisine birkaç kez tecavüz ettiğini öne süren Ö.S, şunları söyledi:

''Saçlarımı yaptırmak için kuaföre gidecektim. Kendisi şehre gidiyordu, beni de götürebileceğini söyledi. Birlikte giderken arabayı ormanlık alanda durdurup tecavüz etti. Bu eylemini daha sonra da birkaç kez tekrarladı. Hamile bırakıp çocuk doğurmama neden oldu. Aileme söylememem için de beni tehdit ediyordu. Onun yüzünden hayatım karardı.''

Bu arada, yapılan DNA testinde S.Ö'nün dünyaya getirdiği bebeğin yüzde 99.9 ihtimalle sanıktan olduğu yolunda Adli Tıp Kurumu raporu bulunduğu öğrenildi.

Duruşma, dosyadaki eksikliklerin giderilmesi için ertelendi.

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious