Akşam'dan Habertürk'e flaş transfer

Akşam'dan Habertürk'e flaş transfer.9163
  • Giriş : 23.12.2008 / 12:01:00

Ciner'in şubat ayında çıkması beklenen gazetesi Habertürk, bugün çok önemli bir yazar transferi yaptı. İşte Akşam'dan Habertürk'e transfer olan o isim:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Akşam gazetesinde sosyal güvenlik konularında yazılar yazan Ali Tezel, Ciner Grubu'nun hazırlıkları devam eden Habertürk gazetesine transfer oldu.

Uzun yıllardır Akşam'da yazan ve her gün okurların sorularını cevaplar veren Ali Tezel, özellikle yeni Sosyal Güvenlik Yasası sonrası medyada popülaritesini çok artırmış, TV programlarının aranan uzmanları arasına girmişti. Çünkü Tezel'in ekrana çıkıp milyonlarca kişiyi ilgilendiren şeyleri heyecanla anlatması reytingleri otomatik artırıyor.

Tezel'in son olarak Akşam'a promosyon olarak hazırladığı kitabı bile 15-20 bin tiraj getirmişti.

Çalışanların kır saçlı prensi Ali Tezel, NTV ekranına çıktığında an kanalın telefonları ve mail box'ı büyük yoğunluk yaşıyor. Emeklilik tarihini hesaplatmak isteyenler kanalın kapısında saatlerce bekliyor.

Ali Tezel ayrıca gazetecilerin yıpranma haklarını korumak için yaptığı mücadeleyle de medya mensuplarının gözdesi olmuştu. Medyatava olarak Habertürk'ün şu ana dek en büyük transferi yaptığına inanıyoruz...

Tezel, 1 Ocak'tan itibaren Ciner Grubu'nda göreve başlıyor...

MEDYATAVA

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*