Aksu kolanyalarının sahibi ölü bulundu

  • Giriş : 09.11.2006 / 00:00:00

AKSU Kolonyaları'nın sahibi Kore gazisi 75 yaşındaki Abdurrahman Aksu, Antalya'da yalnız yaşadığı evinde, öldürülmüş halde bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bu sabah, Gençlik Mahallesi 1311 Sokak Kiremitçi Apartmanı 2'nci kattaki eve gelen temizlikçi Serpil C., yatak odasına girince Aksu Kolonyaları'nın sahibi Abdurrahman Aksu'nun kanlar içindeki cesediyle karşılaştı. Hemen 112 Acil Servis'i arayan Serpil C., ardından polisi arayarak durumu bildirdi. Gelen sağlık ekipleri, Aksu'nun sabaha karşı kesici bir aletin vücuduna birkaç kez saplanması ve boğazının sıkılmasıyla öldürüldüğünü belirledi.

Kore gazisi Abdurrahman Aksu'nun ikinci eşiyle bir süredir ayrı yaşadığı, evinin dağınık olduğu, kapıda ise herhangi bir zorlamaya rastlanmadığı belirlendi. Aksu'unun, en son saat 02.40'da bir yakınını otomobiliyle evine bıraktığı da ortaya çıktı. Polis, Abdurrahman Aksu'nun Birsen, Sabri ve Birgül adlı üç çocuğunun ifadesine başvurulacağını kaydetti.

Aksu'nun cesedi, otopsisi yapılmak üzere Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu Morgu'na götürülürken, işadamının katil ya da katillerini yakalamak için polis çalışma başlattı.


Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious