Aktütün'e Hülya Avşar mı gidecekti?

Aktütün'e Hülya Avşar mı gidecekti?.11890
  • Giriş : 01.10.2008 / 14:30:00
  • Güncelleme : 01.11.2008 / 13:29:48

Babaoğlu, 'Aktütün'e ben mi gidecektim?' diyor. Ya kim gidecekti, Hülya Avşar mı Bülent Ersoy mu?" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Terörist başı Öcalan'ın bulunduğu İmralı cezaevine “ İmralı Hotel” tanımını yapan BBP Genel Başkan Yardımcısı Hakkı Öznur, millitaraf.com'a yaptığı özel açıklamalarda ülkenin gündemindeki konularla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Öznur, şehitler içinde ağaların, patronların ve siyasilerin çocuklarının bulunmadığına dikkat çekti.

Öznur, “Aktütün'e ben mi gidecektim” diyerek kendisine tepki gösterenlere cevap veren Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Aydoğan Babaoğlu'na şu göndermeyi yaptı; “Hava Kuvvetleri Komutanı Aydoğan Babaoğlu, 'Aktütün'e ben mi gidecektim?' diyor. Ya kim gidecekti, Hülya Avşar mı Bülent Ersoy mu?"

“Cunta anayası değiştirilmelidir” ve “AKP ye Beyt-ül Mal teslim edilmez” diyen BBP Genel Başkan Yardımcısı Hakkı Öznur'un çarpıcı açıklamaları şöyle:

"Türkiye üzerindeki küresel kuşatma büyük bir hızla devam ediyor. Şer güçlerin hedefleri Türk Devleti'ni yıkmak, parçalamak, Milletimizi kamplara ayırmak ve birbirine düşürmek kırdırmak…
İç ve dış odaklar hükümetin iktidarsızlığından istifade ederek işbirlikçileri ve beslemelerini sokağa dökmekteler. Bölücü terör örgütü patronlarından aldığı emir ve talimatlarla hareket etmektedir. Terör örgütünün TBMM'deki sesi DTP adlı ajan provokatör güruh bilinçli olarak toplumda Türk- Kürt çatışmasını tezgahlamaktadır. DTP'nin amacı kaos çıkartarak ülkeyi iç savaşa sürüklemektedir."

"DTP, İmralı palasta yatmakta olan bebek katili terörist başına sözde işkence yapıldı diyerek bölücü hainleri sokaklara dökmüştür. Küçük çocukları karanlık emellerine alet etmekten çekinmemişlerdir. Kadınları ve çocukları kalkan yaparak güvenlik güçlerine saldırmışlardır. Gözü dönmüş hainler başta Diyarbakır olmak üzere Güneydoğu'da bazı il ve ilçelerde halkı tehdit etmişlerdir. Esnafa baskıyla kepenk kapattırmışlardır. Terör örgütü ve onun uzantısı DTP, bölgede kitlesel büyük provokasyonların çıkması için her türlü hain senaryoları ortaya koymaya çalışıyorlar."

"DTP'nin başı Ahmet Türk ve diğer DTP'liler bir çok yapılan toplantı ve gösterilerde yaptıkları konuşmalar ve kışkırtıcı açıklamalarla gerilimi tırmandırmakta ülkede kaosun büyümesi için ellerinden gelen her türlü hainliği yapmaktalar. DTP, etnik ayrımcılığa soyunarak ülkemizi istikrarsızlaştırmak isteyen karanlık odaklara bilerek hizmet etmektedir. Her gün bir çok şehit verilirken, tam bir PKK zihniyetine sahip, PKK'nın kuklası, DTP'nin başlarından biri olan Ahmet Türk Diyarbakır'da bir grup bölücü provokatörün de yer aldığı toplantıda, ahlaksız bir şekilde soykırım sözünü ağzına alıyordu. DTP'li baş provokatör bu alçakça sözü ile efendilerine, Washington'a, Tel-Aviv'e, Londra'ya Brüksel'e selam gönderiyor, onlara ben Türkiye'yi karıştırmak ve ülkeyi iç savaşa sürüklemek için elimden gelen her şeyi yapmaya devam ediyorum diyor.DTP'li provokatör İmralı palastaki katile, kızıl şeflerine, Öcalan adlı haine de “sen ne emir veriyorsan biz onu yerine getiriyoruz” mesajı veriyordu.Baş provokatör bu sözü bilerek sarf etti. Amacı gerilimi büyütmek var olan siyasi tansiyonu yükseltmek, Türk- Kürt çatışmasının zeminini hazırlamaktır."

MİLLÎTARAF

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*