Alaattin Çakıcı hastaneye kaldırıldı

Alaattin Çakıcı hastaneye kaldırıldı.11807
  • Giriş : 13.02.2009 / 12:14:00

Kocaeli F Tipi Cezaevi'nde hükümlü bulunan organize suç örgütü elebaşı Alaattin Çakıcı, sırt ve ayağındaki ağrı şikayetiyle Kocaeli Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Cezaevi aracıyla geniş güvenlik önlemleri altında hastaneye götürülen Çakıcı, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Servisi'ne alındı. Sırt ve ayağındaki Ağrı şikayeti bulunan Çakıcı'ya serviste yaklaşık 2 saat süreyle fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulandı. Çakıcı, tedavinin ardından geniş güvenlik önlemleri altında hastaneden çıkarıldı.

Bu sırada bir gazetecinin hastaneye geliş nedeniyle ilgili sorusuna ''fizik tedavi için'' yanıtını veren Çakıcı, cezaevi aracıyla hükümlü bulunduğu Kocaeli F Tipi 1 Nolu Yüksek Güvenlikli Cezaevi'ne götürüldü.

Karagümrük Spor Kulübü Lokali baskını nedeniyle 14 yıl 9 ay 20 gün, Tevfik Nurullah Ağansoy'un Bebek'te öldürülmesiyle ilgili olarak da 18 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırılan Alaattin Çakıcı, sağlık sorunları nedeniyle Tekirdağ F Tipi Cezaevi'nden geçen yıl Kocaeli F Tipi Cezaevi'ne nakledilmişti.

Çakıcı, kronik kalp damar problemi yaşaması, damarlarından birinin tıkalı olması, karaciğerindeki kist, göğüs ve fıtıktan kaynaklı boyun ağrıları nedeniyle daha önce de hastaneye kaldırılmıştı.

Çakıcı, son olarak 14 Ocak 2009'da göğüs ve sırt ağrısı şikayetinin detaylı incelenmesi amacıyla Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*