Alaattin Çakıcı İstanbul'a sevk edildi

Alaattin Çakıcı İstanbul'a sevk edildi.11807
  • Giriş : 14.01.2009 / 20:14:00

Alaattin Çakıcı, Koşuyolu Kalp ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Şiddetli boyun ağrısı ve burun kanaması nedeniyle tedavi altına alınan Çakıcı’ya anjiyo yapılacağı belirtildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kocaeli'nden, Kartal'daki Koşuyolu Kalp ev Araştırma Hastanesi'ne saat 10.30'da getirilen Alaattin Çakıcı'yı, kardeşi Gencay Çakıcı kapıda karşıladı. Jandarmanın geniş güvenlik önlemleri aldığı hastane bahçesinde, Gencay Çakıcı'nın yanında 8 kişiyle birlikte beklemesi dikkat çekti.

Göğüs ve sırt ağrısı şikayetleriyle daha önce de iki kez Koşuyolu'na getirilen Alaattin Çakıcı'nın uzman doktorlar tarafından muayene edildiği ve anjiyo için tedavi altında tutulduğu belirtildi.

Kocaeli F Tipi'ne nakledilmişti

Karagümrük Spor Kulübü Lokali baskını nedeniyle 14 yıl 9 ay 20 gün, Tevfik Nurullah Ağansoy'un Bebek'te öldürülmesiyle ilgili olarak da 18 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırılan Alaattin Çakıcı, sağlık sorunları nedeniyle Tekirdağ F Tipi Cezaevi'nden geçen yıl Kocaeli F Tipi 1 No'lu Cezaevi'ne nakledilmişti.

Çakıcı, kronik kalp damar problemi yaşaması, damarlarından birinin tıkalı olması, karaciğerindeki kist, göğüs ve fıtıktan kaynaklı boyun ağrıları nedeniyle daha önce de hastaneye kaldırılmıştı.

HABERTÜRK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*