Alaattin Çakıcı'nın karaciğer sintigrafisi çekildi

  • Giriş : 19.06.2006 / 00:00:00

Susurluk davası sanıklarından ve yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Alaattin Çakıcı'nın, kalp rahatsızlığından sonra bu seferde karaciğer sintigrafisi çekildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Tutuklu ve hükümlü bölümünden hastaneye alınan Çakıcı'nın Nükleer Tıp Bölümü'nde karaciğer sintigrafisi çekildi. Çakıcı işlemlerin tamamlanmasının ardından geniş güvenlik önlemleri altında tekrar Tekirdağ F Tipi Cezaevine götürüldü. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yetkililer, Çakıcı'nın kalp tetkikleri yapılması için geçen hafta da hastaneye getirildiğini ve Nükleer Tıp Bölümü'nde tedavi olduktan sonra Fizik Tedavi bölümünde 2 gün tedavi altına alındığı belirtildi.

Susurluk Davası sürecinde 'derin devlet' tarafından korunduğu ve yurt dışına kaçışına göz yumulduğu ileri sürülen yeraltı dünyasının tanınmış ismi Alaattin Çakıcı, kendisine yeniden hapis yolunu açan Yargıtay kararının 3 Mayıs günü kesinleşmesi üzerine, 5 Mayıs Pazar günü İzmir'den Antalya'ya geçmiş ve daha sonra Yunan adaları üzerinden İtalya'ya kaçmıştı. İnterpol tarafından Avusturya'da yakalanan Çakıcı, Türkiye'ye getirildikten sonra Tekirdağ F Tipi Cezaevi'ne erilmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious