'Alacığım babamı bulduk, ama artık yaşamıyor'

  • Giriş : 03.02.2006 / 00:00:00

Kahramanmaraş'ta 3 gündür kayıp olan ve yakınları tarafından aranan Mehmet Şahinkanat'ıın cansız bedenini bulan oğlu Halit Şahinkanat telefonla ablasına "Ablacığım babamı bulduk, ama artık yaşamıyor" diyerek ağlayıp acı haberi verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kahramanmaraş Binevler Mahallesi'nde Çarşamba günü öğleden sonra otomobili ile evden ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan 61 yaşındaki Mehmet Şahinkanat, 3 gündür yakınları ve polisin aramaları sonucunda dün sabah direksiyon başında ölü olarak bulundu.

Polis olay yeri inceleme ekipleri vücudunda darp ve yara izine rastlanılmayan Şahinkanat'ın cesedine savcılık tarafından otopsisi yapılmasına karar verildi.

2 ay önce eşini kaybetmesiyle kızının yanında kalmaya başlayan Mehmet Şahinkanat Çarşamba günü öğle saatlerinde evden çıkıp geri dönmedi. Aranılan cep telefonunada ulaşamayan yakınları durumu karakola giderek polise bildirdi.

Polisin ve Şahinkanat ailesinin aramaları dün sabah erken saatlerde 155'e yapılan bir ihbarla son buldu. Ama aranılan yaşlı adam için yapılacak bir şey kalmamıştı.

Ünğüt köyü kırsalındaki zeytin bahçesinde otomobil içinde bir kişinin cansız olarak durduğunu gören köylüler durumu polise bildirdi.

Olay yerine gelen köylüler polise şahsın Mehmet Şahinkanat oldugunu söylemesiyle polis Şahinkanat ailesini çağırdı.

Kahramanmaraş Göksu EDAŞ'da çalışan Halit Şahinkanat direksiyon başında ölen kişinin babası olduğunu dogruladı.

Halit Şahinkanat cep telefonu ile ablasını arayıp ağlayarak "Ablacığım babamı bulduk ama artık o yaşamıyor" diye gözyaşı döktü.

Vücudunda darp ve yara izine rastlamayan Mehmet Şahinkanat'ın ölüm nedenin belirlenmesi için Adli Tıp Morgu'nda otopsi yapılmasına karar verildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious