Alanzinho’ya destek!

Alanzinho’ya destek!.20513
  • Giriş : 25.02.2009 / 09:31:00

Trabzonspor'un teknik direktörü Yanal, Alanzinho'yu Antalya maçında saaya sürüyor..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Eleştirilen Sambacı´nın en kısa zamanda beklenen patlamayı yapacağına inandığını belirten tecrübeli hocanın, oyuncusuna Antalya önünde de şans vereceği belirtildi.

“İzledik de aldık”

Trabzonspor'un hayal kırıklığı yaratan transferi Alanzinho, eleştirilerden nasibini alsa da teknik direktör Ersun Yanal'ın Brezilyalı'nın performansından memnun olduğu dile getirildi. Yakın çevresine Sambacı'nın durumu hakkında değerlendirmeler yapan Bordo-Mavililer'in hocasının, “Alanzinho'nun kalitesi konusunda hiçbir tereddütümüz yok. İzledik, beğendik, aldık. Faydalı olacağından yana da hiçbir şüphemiz bulunmuyor” dediği ifade edildi.

Morali yerine geldi

Teknik direktör Ersun Yanal'ın Alanzinho'nun çok yönlü Futbol karakterinden yararlanmayı istediği, Sambacı'yı sabit bir bölgede değil golcülerin hemen arkasındaki geniş alanda görevlendireceği ifade edildi. Bu arada son idmanda Brezilyalı oyuncunun performansı göz doldurdu. Arkadaşlarının verdiği moralle toparlandığı gözlenen Alanzinho'nun Antalyaspor deplasmanında da en azından 45 dakika sahada kalmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*