Albayrak, Gücünüz yetmez!

Albayrak, Gücünüz yetmez!.14039
  • Giriş : 21.11.2007 / 08:47:00
  • Güncelleme : 21.11.2007 / 09:30:56

Başaracağı-mıza inanmasam projeyi başlatmazdım.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Gücünüz yetmez

"Başaracağı-mıza inanmasam projeyi başlatmazdım. Başkan adaylığı için kararımı henüz vermedim. G.Saray derbisi dönüm noktası niteliğinde".

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, ilginç açıklamalar yaptı. "Stat projesine inanmasam bu çalışmaları yapmazdık. Bu projenin yapılması noktasında bazı kişiler, bırakın gayreti, engellemeye çalışıyorlar. Hiçbir güç bunu engelleyemez. Bu proje gerçekleşecek, stadı yapacağız. Engellemeye de kimsenin gücü yetmz" diyen Albayrak, şöyle devam etti:

Şöhret peşindeler


"Kongrede aday olup olmamam konusunda kararımı vermedim. Ailemin düşünceleri çok önemli. Bazı insanların uzlaşma ve tek aday olması yönündeki fikirleri çok güzel ama iki yıldır bu insanların hiçbiri kulübe gelip bir şey sunmadılar. Maalesef kongre günlerinde ortaya çıkıyorlar. Bunlar Nam, şöhret peşinde olanlar."

Şehitlere yardım


"Galatasaray maçı bizim için dönüm noktası olacak. Yeni bir hoca ve yeni bir takımımız var. Bu maçın bir başka önemi daha var. Türkiye'de terör olaylarından dolayı ilk yarıdaki maç hasılatlarımızı şehit ailelerine vereceğizi söylemiştik. Bizim için stada gelen taraftarların şehit ailelerine katkısı olacak. Şehitler için bu maçı oynayacağız."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious