Albayrak: Ayman işi netlik kazanmadı

Albayrak: Ayman işi netlik kazanmadı.4913
  • Giriş : 06.01.2007 / 00:00:00

İkinci yarı hazırlıklarını Antalya Belek'te sürdüren Trabzonspor'un Başkanı Nuri Albayrak, Ayman konusunun netlik kazanmadığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Trabzonspor'un kamp yaptığı Adoro Golf Resort Otel'e gelerek yöneticiler ve teknik heyetle görüşen Albayrak, takımın durumu ve yapılacak transferlerle ilgili görüş alış verişinde bulundukları söyledi.

Belek kampının 13 Ocak'a kadar süreceğini ve yapılacak yeni transferleri bu süre içinde takıma kazandırmaya çalıştıklarını ifade eden Albayrak, yeni transfer Brezilyalı Eller'in yakında kampa katılacağını bildirdi.

Miroslaw Szymkowiak'ın durumunun da yakında belli olacağını kaydeden Nuri Albayrak, "Bu oyuncunun, avukatı aracılığıyla gönderdiği mektup dışında federasyona ya da başka bir kurula herhangi bir başvurusu söz konusu değil. Şu anda beklemedeyiz" dedi.

Bir gazetecinin Gençlerbirliği futbolcusu Ayman'ın transferiyle ilgili sorusu üzerine Albayrak, şunları söyledi:

"Ayman'ın durumu henüz netleşmedi. İç transferlerimizden kaynaklanan sorunlar yaşıyoruz. Ayman'ın transferi sadece Trabzonspor'la ilgili değil. Arada futbolcu, menajer ve karşı kulüp var. Ancak imzayı attığımızda herkes Ayman Trabzonspor'da diyebilir."

Bir gazetecinin Ayman'ın transferinin yönetimi ikiye böldüğü ve Ayman'ın bonservisinin elinde olduğu iddialarına ise Albayrak, "Ayman, Gençlerbirliği'nin futbolcusudur. Biz Trabzonspor'un menfaatlerini elbetteki düşünürüz ayrıca bizi kimse bölemez" karşılığını verdi.

Trabzonspor'un akşam antrenmanına Çağdaş ve Murat Ocak katılmadı. Bu futbolcular salonda çalışırken sakatlığı süren Hasan da antrenmanı düz koşu yaparak tamamladı.

Teknik Direktör Ziya Doğan yönetimindeki idmanda futbolcular dar alanda kısa pas ve taktik çalışması yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious