Albayrak: 'Fatih'i içimiz sızlayarak verdik

  • Giriş : 19.04.2007 / 00:00:00

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Fatih Tekke'yi Zenit'e içleri sızlayarak verdiklerini, Fatih ve takıma tekrar dönebileceğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Albayrak, Fatih Tekke'nin Trabzonspor'un bir evladı olduğunu belirterek, “Fatih'i biz içimiz sızlayarak vermiştik. Rahat bir şekilde vermemiştik. Fatih dönmek isterse. Onun ve Trabzonspor'un menfaatlerine de uygun olursa niye dönmesin” dedi.

Fatih Tekke'yi 7,5 milyon Euro karşılığında Rusya'nın Zenit takımına belirten Albayrak, “Fatih bizim evladımız, kaptanımız. O dönemde de çok ciddi teklif gelmişti. Trabzonspor'un sokağa para atacak lüksü yoktu. Sözleşmesi de sezon sonu sona erecek ve serbest kalacaktı. Kendisi de gitmek istedi ve bu transfer böyle gerçekleşmişti. 2 yıl sözleşmesi olsaydı Fatih'i vermezdik” diye konuştu.

Kayseri Erciyesspor'u yenerek Fortis Türkiye Kupası'nda finale yükselmek ve kupayı kaldırmak istediklerini ifade eden Albayrak, “İnşallah rakibimizi orada yenerek finale çıkacağız. Lig maçında Kayseri Erciyesspor'u deplasmanda mağlup etmiştik. Yine yenerek finale yükselmek ve Türkiye Kupası'nı müzemize getirmek istiyoruz. Avrupa kupalarına katılmak bizim için önemli” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious