Aldatılınca tecavüz etti

Aldatılınca tecavüz etti.9936
  • Giriş : 16.12.2007 / 14:30:00

Nişalısının kendisi aldattığını öğrenen genç, çılgına döndü... Bakın neler yaptı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Antalya'da kendisini terk eden ve bir başkasıyla sevişirken yakaladığı nişanlısı Elif A.'yı kaçırıp tecavüz eden ve cep telefonuyla kayda alıp internette yayınlamakla tehdit eden Mustafa K.T. 14 yıl 7 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Kundu bölgesindeki 5 yıldızlı bir otelde kat görevlisi olan 28 yaşındaki Elif A., aynı dönem işe başladıkları garson sevgilisi aynı yaştaki Mustafa K.T. ile geçen yıl Eylül ayında nişanlandı. İşinde başarılı olan ve kısa sürede terfi ederek ‘kat şefi’ konumuna yükselen Elif A. ile amiri pozisyonunda olduğu nişanlısının arası açılmaya başladı. Genç kız ‘şef’ olması nedeniyle otelin kendisine verdiği lojmana yerleşirken Mustafa K.T. de onunla birlikte aynı lojmanda kalmaya başladı. Otel yönetimi, verim alınamadığı, mesai arkadaşlarıyla sürekli tartıştığı ve son olarak da otel yönetimi aleyhine iş mahkemesine dava açtığı için garson gencin işine son verdi. Otelin lojmanında nişanlısıyla kalan garson genç işten atılınca, şehir merkezindeki Güvenlik Mahallesi'nde iki arkadaşıyla ev tuttu. Nişanlısı ise aynı otelde çalışmaya devam etti.

İşten atılan nişanlısının kendisini aramamasından şikayet eden ve görüştükleri zaman da agresif davranışlarından sıkılan Elif A., “Sana olan aşkım bitti'' diyerek nişanlısına cep telefonundan mesaj geçti. Elif A., kısa süre sonra da aynı otelde ön büro müdürü olarak çalışan C.A. ile ilişkiye başladı.
30 Nisan gecesi otelin lojmanlarına gelen Mustafa K.T., kendisinde kalan anahtarla lojmanların kapısını açıp girdiğinde, eski nişanlısını, yeni sevgilisiyle sevişirken yakaladı. Lojmanda basılan sevgili C.A. pencereden atlayıp kaçarken, eski nişanlısını döven Mustafa K.T., güvenlik görevlileri tarafından otelden atıldı.

CEP TELEFONUNA KAYDETTİ

Aynı gece eski nişanlısını arayan genç, konuşmak istediğini söyledi. Bunun üzerine bu ilişkinin bittiğini anlatmak isteyen Elif A., Mustafa K.T. ile Güvenlik Mahallesi'ndeki evine yakın olan Çallı Semti'nde buluştu. Terkedilmeyi içine sindiremeyen ve üzerine eski nişanlısını sevgilisiyle yakalayan Mustafa K.T., üzerindeki iki bıçakla Elif A.'yı tehdit ederek 400 metre uzaklıktaki evine götürdü.

İki bıçağı masanın üzerine yanyana koyan Mustafa K.T., kadının soyunmasını istedi. Evin içinde çırılçıplak kalan Elif A.'yı önce döven genç, ardından da tecavüz etmeye başladı. Aklına gelen her türlü fanteziyi deneyen saldırgan, genç kıza oral seks yaptırdı, ardından anal yoldan ilişkiye girdi. Mustafa K.T., bütün yaptıklarını da saniye saniye cep telefonunun kamerasıyla kaydetti. Genç kıza hem tecavüz eden hem de işkence yapan Mustafa K.T., cep telefonunun kamerasına, “Bunları kendi isteğimle yapıyorum'' dedirtti.

‘BİZ FANTEZİ YAPTIK’

Dayak sahnelerini, genç kızın yalvarmalarını ve tecavüz sahnelerini kaydeden saldırgan, “Bundan sonra sen benim seks kölem olacaksın. Polise gidersen bu görüntüleri internette yayınlarım. Bu çektiğim görüntüleri tüm işyerindekiler izler. O.....'' diye tehdit etti. Saatler süren tecavüz sahnelerinin ardından vücudunun birçok yerinde yara ve morluklar oluşan genç kız, serbest bırakılınca polise gitti. Gözaltına alınan ve çıkarıldığı mahkemede 2 Mayıs'ta tutuklanan Mustafa K.T., “Biz nişanlımla fantezi yaptık. Zaman zaman sevişme sahnelerimizi kameraya çekmekten zevk alıyoruz. Bundan kime ne? Ayrıca kamerada nişanlım da söylüyor kendi isteğiyle yaptığını'' diye kendini savundu. Elif A., psikiyatri tedavisi görmeye başladı. Elif A.'nın şikayeti üzerine Mustafa K.T. tutuklandı ve hakkında Antalya 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde dava açıldı.

Mustafa K.T., önceki gün çıktığı karar duruşmasında, polisteki savunmasını yineledi. Mahkeme heyeti, ‘tecavüz’ ve ‘hürriyeti tahdit’ suçlarından zanlıya 14 yıl 7 ay hapis cezası verdi. Mustafa K.T.'nin avukatlarının karara itiraz edecekleri kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious