Aldatıyor sandı 25 yerinden bıçakladı

Aldatıyor sandı 25 yerinden bıçakladı.10183
  • Giriş : 23.06.2009 / 11:17:00

Mersin'de aldatıldığını ileri süren bir kişi, eşini 25 yarinden bıçaklayarak öldürdü. Olayın ardından Osmaniye Polis Merkezi'ne giden öfkeli koca polise, teslim oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alınan bilgiye göre, merkez Toroslar ilçesindeki Akbelen Mahallesinde oturan Şener Y, (34) bir süredir aralarında geçimsizlik olduğu öğrenilen eşi Gülbinşah Y'nin (20) kendisini aldattığından şüphelenerek, takip etti.

İddiaya göre, Şener Y'nin bir süre önce işten çıkarılmasının ardından evin geçimini sağlayamayan aile, 2 çocuğunu geçici olarak yakınlarının yanına bıraktı. Evin geçimine katkı sağlamak üzere bir reklam ajansında işe başlayan Gülbinşah Y'nin işe gitmek üzere evinden ayrılmasının ardından eşini takip etmeye başlayan koca, Gülbinşah'ı iş yerinin hemen yanında biriyle cep telefonu ile konuşurken yakaladı.

Eşinin telefonla konuştuğu kişinin erkek olduğunu öğrenen Şener Y, eşiyle tartışmaya başladı ve cep telefonunun kırdı. Daha sonra ticari bir taksiyle evlerine dönen çift, evde de tartışmaya devam etti. Tartışmanın büyümesi üzerine Şener Y, eşini mutfaktan aldığı bıçakla ilk belirlemelere göre, 25 yerinden bıçaklayarak öldürdü.

Olayın ardından Osmaniye Polis Merkezi'ne giden Şener Y, teslim oldu. Şener Y, burada polise verdiği ilk ifadesinde, eşinin kendisini aldattığını, bu nedenle bir anda sinirlenerek cinayeti gerçekleştirdiğini iddia etti.

Yetkililer, Gülbinşah Y'nin cesedinin Mersin Devlet Hastanesine kaldırıldığını ve olayla ilgili soruşturma başlatıldığını kaydettiler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*