Aldatmanın cezası

  • Giriş : 21.09.2006 / 00:00:00

34 yaşındaki Osman Dede, evlerinde yatakta yakaladığı 31 yaşındaki eşi Bahar Dede ile sevgilisi Bahtiyar Ortakavak’a kurşun yağdırıp, bıçakladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Olay, dün gece Dede ailesinin Konya’nın Akşehir ilçesi Yenimahalle Garipler Sokak’taki evlerinde meydana geldi. Çiftçilik yapan Osman Dede, kendisini aldattığından şüphelendiği evkadını eşi Bahar Dede’yi arayıp, iş için ilçe dışına çkıacağını ve gece ev gelmeyeceğini söyledi. İddiaya göre, saat 23.00 sıralarında haber vermeden eve gelen Osman Dede, eşi Bahar Dede ile sevgilisi Bahtiyar Ortakavak’ı yatakta yakaladı.

Osman Dede, yanında taşıdığı ruhsatsız tabancayla eşi Bahar ile sevgilisi Bahtiyar Ortakavak’ın üzerlerine kurşun yağdırdı. Hırsını alamayan öfkeli eş, silahtaki mermilerin bitmesi üzerine, eşi ve sevgilisinin hala canlı olduğunu görünce bıçağı alıp bir çok kez bıçakladı.

Bahtiyar Ortakavak ve Bahar Dede olay yerinde ölürken, Osman Dede, silah seslerini duyan komşularının haber verdiği polis ekipleri tarafından, evden kaçmak isterken yakalandı.

Dede çiftinin iki küçük çocuğunun olay sırasında diğer odada uyudukları öğrenildi. Çocuklar, çiftin akrabalarına teslim edildi

Savcılığa sevkedilen Dede’nin sorgusu sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious