Aldığım paranın hakkını vereceğim

Aldığım paranın hakkını vereceğim.13919
  • Giriş : 15.02.2008 / 16:56:00

Beşiktaş'ın, sezonun devre arasında Vestel Manisaspor'dan transfer ettiği Slovak futbolcu Filip Holosko, ''Aldığım paranın hakkını vereceğim'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Holosko, Beşiktaş Kulübü'nün çocuklara yönelik çıkardığı ''Yavru Kartal'' dergisinin şubat sayısında yer alan röportajında, siyah-beyazlı takıma geldiği için çok mutlu olduğunu belirterek, ''Umuyorum ki çok iyi çalışıp, maçlara ilk 11'de çıkacağım. Burada şampiyon olup, Şampiyonlar Ligi'nde oynadıktan sonra da İngiltere veya İspanya'ya gitmek istiyorum'' ifadelerini kullandı.

Siyah-beyazlı taraftarların sadece Türkiye'nin değil, dünyanın en iyi taraftarı olduğunu savunan Slovak oyuncu, Beşiktaş tribünlerinin atmosferinin kendisini büyülediğini dile getirdi.

Vestel Manisaspor ile Beşiktaş'ta oynamanın farklı olduğunu kaydeden Holosko, ''Kesinlikle Beşiktaş daha iyi. Burası İstanbul ve her şeyi bulabiliyorsunuz. Alışverişi çok sevdiğimden bu benim için çok önemli. Vestel Manisaspor'da oynarken İzmir'de yaşıyordum, ama İstanbul kesinlikle çok daha güzel bir yer'' dedi.

''Basında söylendiği gibi yüksek maliyetiniz sizde bir baskı oluşturuyor mu'' sorusunu siyah-beyazlı oyuncu, ''Bu paranın hakkını vereceğim'' diye yanıtladı.

Gol kralı olmak isteyip istemediği yönündeki soruya da Filip Holosko, ''Evet çok istiyorum. Türkiye'de en iyilerden biri olmak istiyorum. Tabii Beşiktaş'ta Bobo ve Nobre gibi çok iyi oyuncular var. Bu nedenle ilk hedefim, ilk yarıda olduğu gibi ikinci yarıda da en az 8 gol atabilmek'' karşılığını verdi.

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın, hücum hattında Nobre'nin ortada, kendisinin sağda, Bobo'nun da solda oynamasını istediğini anlatan Holosko, ''Aynı zamanda defans yapmamızı da istiyor. Bunun takımın defansını nasıl etkilediği sorusuna hocamızın cevap vermesi daha doğru bana göre. Ben iki yönümü de geliştirmeye çalışıyorum'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious