Alex artık hazır durumda!

Alex artık hazır durumda!.12538
  • Giriş : 15.01.2008 / 22:35:00

Fenerbahçe, Fortis Türkiye Kupası'nda yarın Şanlıurfaspor ile kendi evinde yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını tamamladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Teknik direktör Zico yönetiminde Samandıra Tesisleri'nde basına kapalı olarak yapılan ve 1 saat 30 dakika süren antrenmanda futbolcuların koşu, koordinasyon ve istasyon çalışmalarının ardından 3 grup halinde 5'e 2 top çalma idmanı yaptıkları kaydedildi. Antrenmanın yarı sahada yapılan çift kale maç ile sona erdiği bildirildi.

Karşılaşma için kampa girmeyecek sarı-lacivertliler, yarın sabah Samandıra Tesisleri'nde toplanacak.

Kulüp doktoru Piyer Arzuman, sakatlıkları bulunan oyuncular Alex, Serdar ve Deniz'in son durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Arzuman, Alex'in sol alt baldır kaslarında bir sakatlığının bulunduğunu dile getirerek, "Bunun tedavisiyle birlikte, genel olarak kas güçlendirici çalışmalarını Alex'le yaptık. Alex hazır durumda" dedi.

Serdar'ın sağ ve sol kas denge durumuna bakarak iyi olduğunu gördüklerini vurgulayan Arzuman, "Bugünden itibaren normal kaleci antrenmanlarına başladı. Biz bugünkü durumu şubat ayının ilk haftası olarak hesaplıyorduk. Ancak Serdar'ın iyi çalışması ve tedaviye çabuk cevap vermesi, bize daha erken katılmasını sağladı "ifadesini kullandı.

Arzuman, koşularını sürdüren Deniz'in önümüzdeki günlerde çekilecek MR'ının sonucuna göre, topla ve genel çalışmalara başlayacağını ve oyuncunun takıma en kısa sürede döneceğini sözlerine ekledi.

Bu arada Fenerbahçe Kulübü'nün internet sitesinde yapılan açıklamada, bir süredir sağlık sorunu nedeniyle sahalardan uzak kalan Ganalı oyuncu Stephen Appiah'ın sözleşmesinin Futbol Federasyonu tarafından dondurulmasının ardından, bu oyuncunun yerine transfer çalışmalarına başladığını açıkladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious