Alex: Artık sıkıldım

  • Giriş : 31.03.2007 / 00:00:00

Yıldız futbolcu, yönetimle üç kez masaya oturduklarını ancak anlaşamadıklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Alex: "Bugün git, yarın gel laflarından bıktım. Ya anlaşsınlar, ya da güle güle desinler. Beni oyalamasınlar. Tahminimce sezon sonunu bekliyorlar ama o zaman çok geç olabilir" dedi

Fenerbahçe'de kalıp kalmayacağı belirsiz olan Alex de Souza, ilk kez sarı-lacivertli kulüple anlaşamadığını söyledi.

Avrupa'dan ve ülkesi Brezilya'dan ciddi teklifler aldığını ifade eden yıldız oyuncu, "Beni fazla oyalamasınlar. Beni birçok kulübün istediğini yönetim de biliyor. Ya anlaşsınlar, ya da güle güle desinler. Bugün git, yarın gel laflarından artık sıkıldım" dedi.
Alex, Brezilya'da yayınlanan Alterosa televizyonuna verdiği özel röportajda sözleşme uzatma isteğini yavaştan alan Fenerbahçe Kulübü'ne tepki gösterdi. Brezilyalı oyuncu, sarı-lacivertli yönetim ile şu ana kadar üç kez masaya oturduklarını, hiçbirinde anlaşamadıklarını belirtti ve "Her defasında bana daha zamanımız var diyorlar" diye konuştu.

'Sorun para değil'

Alex, anlaşmaya yanaşmayan tarafın Fenerbahçe olduğuna değindi, "Ben 3 yıl daha Avrupa'da Futbol oynamak istediğimi kendilerine ilettim. Gönlümün Fenerbahçe'de kalmaktan yana olduğunu da söyledim. Ancak beni sürekli oyalıyorlar. Tahminimce sezonun bitmesini bekliyorlar. Sezon sonunun geç olabileceğini bilmeliler" ifadelerini kullandı.
Brezilyalı oyuncu ayrıca Avrupa'dan gelen teklifleri de ilk kez doğrularken, "Ben kesinlikle boş kalmam" yorumunu yaptı.
Cruzeiro Başkanı Eduardo Maluf ile yardımcısı Zez1e Perrella ile de görüşmeler yaptığını kaydeden Alex, ülkesine geri dönmesi halinde ilk tercinin eski takımı Cruzeiro olacağının da altını çizdi.
Alex, Fenerbahçe ile anlaşamamasının parasal konulardan kaynaklanmadığınaişaret ederek, "Para şimdilik benim için ikinci sırada. Söylenenlerin aksine ailem Brezilya'ya dönmekten yana değil. Aksine Avrupa'da olmak istiyorlar. Benim planım 3 yıl daha bu kıtada Futbol oynayıp, daha sonra Brezilya'ya geri dönerek jübile yapmak. Bu yüzden ülkemden gelen teklifleri sürekli geri çeviriyorum" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious