Alex Beşiktaşlıların partisinde

Alex Beşiktaşlıların partisinde.14142
  • Giriş : 17.12.2008 / 10:29:00

Adı geçen hafta Beşiktaş ile gündeme gelen F.Bahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Alex, sürpriz bir şekilde Delgado için düzenlenen doğum günü partisine katılırken soru işaretlerini artırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaş kaptanı Delgado 26. doğum gününü önceki gece arkadaşlarıyla birlikte Nişantaşı'nda kutladı. Delgado'yu bu mutlu gününde Nobre ve Bobo yalnız bırakmadı. Gecede sürpriz bir isim daha Beşiktaşlılar'ın konuğu oldu: Alex.. Adı geçen hafta Beşiktaş ile gündeme gelen Brezilyalı futbolcu, Nişantaşı Salomanje'de düzenlenen partiye Nobre ile birlikte geldi. F.Bahçe ile pazarlık halinde olan Alex sorulara yanıt vermezken, aynı mekanda bir doğum günü partisi daha vardı. Beşiktaş'ın eski yöneticisi Erol Kaynar da dostlarıyla birlikte doğum gününü kutladı.

Beşiktaş, Yıldıray Baştürk'le ilgileniyor

Beşiktaş'ın Yıldıray Baştürk'ü listesine aldığı iddia edildi. Orta sahasını güçlendirmek isteyen siyah-beyazlı takımın daha önce de ilgilendiği milli futbolcuya teklif götürmeye hazırlandığı belirtildi. Stuttgarter Nachricheten gazetesinin haberine göre Stuttgart'ta mutsuz olan Yıldıray için hem Beşiktaş hem de Mönchengladbach takımları çalışmalarına başladı. Sözleşmesi 2010 yılında sona erecek olan yıldız oyuncu, bu sezon sadece üç karşılaşmada forma giydi.

Sabah

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*