Alex De Souza uyardı!

Alex De Souza uyardı!.10569
  • Giriş : 25.09.2007 / 22:33:00

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Alex, kazandıkları İnter maçının tarihe geçmesi için gruptan çıkmaları gerektiğini söyledi. İşte Sambacı'nın arkadaşlarına uyarısı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe'de Kaptan Alex De Souza, İtalyan Devi İnter'i ezerek yendikleri maçın anlam kazanması için gruptan çıkmaları gerektiğini belirtti. Sambacı, kendisine ait internet sitesinden yaptığı açıklamada takım arkadaşlarını şu sözlerle uyardı:

"13 yıllık profesyonel Futbol hayatımda yaşadığım en ezici zaferden biriydi. Ancak, bu galibiyetin tarihe geçmesi için gruptan çıkmamız gerekiyor. Maçların bitiminde başarısız olursak, hiç kimse Fenerbahçe Inter'i demeyecek, sadece Fenerbahçe gruptan çıkamadı denilecek. O yüzden öncelikle CSKA maçını kazanmalıyız" dedi.

Alex'in bu görüşlerini sadece haftalık yazısında bırakmadığı, Roberto Carlos ile birlikte takımdaki tüm futbolcularla da paylaştığı öğrenildi.

Brezilyalı yıldızın özellikle CSKA ile Moskovada oynacakları maçın Şampiyonlar Ligi'nde dönüm noktası olabileceğini vurguladığı belirtildi.

Kezman için seferberlik
Fenerbahçe Ankaragücü ile Cuma günü oynayacağı maçın hazırlıklarına başlarken, teknik direktör Zico Mateja Kezman için adeta seferberlik ilan etti.

Brezilyalı hocanın bir türlü kendisinden bekleneni veremeyen Sırp yıldızı kaybetmemek için elinden gelen her türlü fedakarlığIığı yaptığı öğrenildi.

Zico'nun Bursaspor maçı öncesi "Kafam çok dağınık. İki günlüğüne ülkeme gidip rahatlamak istiyorum" diyen Sırp Yıldıza izin vermesinin altında da bu gerçeğin yattığı ifade edildi

Zico formül arıyor
Kezman'ı kaybetmek istemeyen Zico'nun kapalı savunma oynayan takımlara karşı yeni formüller aradığı öğrenildi

Brezilyalı çalıştırıcının Ankaragücü maçıyla birlikte artık 3 forvetle gol aramayı planladığı ve Alex'in önünde Kezman ile David'i birlikte görevlendirmeyi düşyündüğü belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious