Alex için: Alamazlar, İlgileniyoruz

  • Giriş : 21.02.2007 / 00:00:00

Cola Turka tanıtım gecesinde Nihat Özdemir, Adnan Polat polemiği...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor takımlarının sponsoru olan Cola Turka, yeni imaj kampanyası kapsamında, bu 4 büyük kulübün futbolcularını oynattığı reklam filmlerini İstanbul'da tanıttı.

NİHAT ÖZDEMİR'DEN, GALATASARAY'A TAŞ

Organizasyona katılan spor camiasının önemli isimleri, açıklamalarıyla da geceye damgalarını vurdu.

Fenerbahçe Kulübü İkinci Başkanı Nihat Özdemir, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Galatasaray'ın, Fenerbahçe'den oyuncu alamayacağını söyledi.

Alex ile yeni mukavele yapılması konusunda sorun olup olmadığı şeklinde yöneltilen bir soruya, ''Bizim hiçbir oyuncumuzla mukavele yapma konusunda sıkıntımız yok. Ne bizim Alex'le bu konuda görüşmemiz oldu, ne de Alex'in bir talebi. Sezon sonu her şey halledilir. Alex bizim önemli bir oyuncumuz ve Türkiye'ye gelmiş en iyi oyunculardan da biri'' yanıtını verirken, Galatasaray'ın bu oyuncuya talip olması konusunda da ''Bizden ne Tuncay, ne de Alex Galatasaray'a gider. Galatasaray onları alamaz'' şeklinde konuştu.

UEFA Kupası'nda, Fenerbahçe'nin AZ Alkmaar ile yapacağı maça da değinen Özdemir, ''Bizim için çok önemli bir maç. İlk maçta aldığımız 3-3'lük skor dezavantaj olsa da biz ümitle gideceğiz. Eğer iyi Futbol oynar ve oyunumuzu golle de süslersek, tur atlayıp Hollanda'dan döneriz'' açıklamasını yaptı.

Özdemir, oyuncularına olan güvenlerine de dikkat çekerek, yerli ve yabancı oyuncularının üst düzey isimler olduğunu söyledi.

ADNAN POLAT'IN ALEX İSTEĞİ

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Nihat Özdemir'in açıklamalarına rağmen Alex'e olan ilgilerini tekrarladı.

Brezilyalı oyuncunun Fenerbahçe'den ayrılması halinde, kendilerinin ilgileneceklerini kaydeden Polat, Nihat Özdemir'in sözlerinin aktarılması üzerine de ''Eğer Alex Fenerbahçe'den ayrılmazsa, Nihat bey haklı olur'' ifadesini kullandı.

Polat, Fenerbahçe ile aralarındaki 7 puanlık farkın kapanabilecek fark olduğunu tekrarlayarak, ''Şampiyonluk yarışı asıl şimdi başlıyor'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious