Alex: Olayı son raddeye bırakmamalıyız

Alex: Olayı son raddeye bırakmamalıyız.10492
  • Giriş : 02.05.2008 / 20:10:00
  • Güncelleme : 02.05.2008 / 20:05:58

Alex De Souza, sarı-lacivertli ekibin bu sezon başarılı olup olmadığı konusunda bir değerlendirme yapmanın henüz erken olduğunu söyledi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Brezilyalı futbolcu, FBTV'ye, şampiyonluk yarışındaki durumu, Galatasaray maçını ve ligde kalan son iki haftayı değerlendirdi.

Takımla ilgili değerlendirme yapmak için henüz erken olduğunu, son iki haftadaki sonuçlar neticesinde şampiyon olup olmamalarına göre yorumların değişebileceğini ifade eden Alex, şunları kaydetti:

''Her şey başarıya bağlı. Performansımızın olumlu ya da olumsuz değerlendirilme oranı, bu iki haftada şampiyon olup olmamamıza göre yapılacak yorumlarda değişecektir. Şu anda baktığımızda kaybetmememiz gereken puanlar kaybettik ve o puanları arıyoruz. Bunlar bizim için ders olmalı. Önümüzdeki yıl ve ondan sonraki yıllarda yapılanmamızı ona göre yapıp, ona göre kafamızı hazırlayıp olayı son raddeye bırakmamız gerekiyor.''

Galatasaray maçında aldıkları skorun kendilerini çok üzdüğünü belirten Alex, ''Son maçımızı kazanamadığımız için rakiplerimizin alacakları sonuçlara bağımlıyız. Kendi görevimizi yapmak zorundayız. Gençlerbirliği maçını ve Trabzonspor maçlarını kazanmak durumundayız. Rakibimizin skorunu beklemek zorundayız'' dedi.

Turkcell Süper Lig'de 4 Mayıs Pazar günü karşılaşacakları Gençlerbirliği takımını da değerlendiren Alex, rakipleriyle yaptıkları maçların kendileri için her zaman zor geçtiğini ve bunu düşünerek dikkatli olacaklarını kaydetti. Taraftarın takıma verdiği desteğe teşekkür eden Alex, Gençlerbirliği maçında da her zamanki desteği göreceklerine inandığını ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious