Alex penaltı anını anlattı

Alex penaltı anını anlattı.10492
  • Giriş : 15.04.2008 / 09:14:00

Fenerbahçe'nin penaltısını neden Kezman attı? Her kafadan bir ses çıktı. İşin aslını Brezilyalı yıldız anlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Alex Kezman'ın penaltı atışı için topu kendisinden istemesinin hata olduğunu savundu. Brezilyalı yıldız spekülasyon çıkmaması adına Kezman'a izin vermiş. Ancak Sırp golcü topu dışarı atınca, Alex'in hareketi haftanın konusu oldu.

Lig TV'nin internet sitesinde yer alan habere göre; Brezilyalı yıldızın maçtan sonra takım arkadaşlarına "Hakem penaltı noktasını gösterince hemen yerimi aldım ancak Kezman benden topu istedi. O, istedikten sonra benim kendisini geri çevirmek gibi bir davranışım olamazdı. Çünkü, bu sefer de aralarında problem var şeklinde spekülasyonlar doğacaktı. Bu nedenle Kezman'ın atışı kullanmasına izin verdim. Gerçekte onun benden topu istemesi hataydı" dediği bildirildi.

Teknik Direktör Zico'nun da, Alex ile maçtan sonra soyunma odasında bu konuyu konuştukları, Brezilyalı futbolcunun aynı ifadeleri Zico'ya da söylediği belirlendi. Brezilyalı teknik adamın bu sözler karşısında Alex'e hak verdiği öğrenildi.

Zico'nun ayrıca maç sonrası soyunma odasında oluşan olumsuz havayı da dağıtmak için oyuncularına kısa bir konuşma yaptığı ve kalan dört maçı da kazanarak şampiyon olacaklarını söylediği belirlendi.

Sarı Lacivertliler bugünü dinlenerek geçirdikten sonra Denizlispor maçının hazırlıklarına yarın başlayacaklar.

Bu arada Fenerbahçe'nin firari futbolcusu Appiah'tan iyi haber geldi. Ganalı yıldız resmi sitesinden yaptığı açıklamada topla çalışmalara başladığını ve doktorların yakın zamanda sahaya dönüş tarihini açıklayacaklarını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious