Alex: "Rezil oynadık"

Alex:
  • Giriş : 07.05.2008 / 08:25:00
  • Güncelleme : 07.05.2008 / 08:29:03

Kaptan Alex, Galatasaray maçı sonrası yaşanan olaylarla ilgili,Tepki verenler 2 3 kişiydi ve bana göre Fenerbahçe taraftarı değildi dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alex’ten taraftara

Kaptan Alex, Galatasaray maçı sonrası yaşanan olaylarla ilgili, “Tepki verenler 2-3 kişiydi ve bana göre Fenerbahçe taraftarı değildi” dedi. Brezilyalı yıldız, şunları söyledi: “Oradaki terbiyesizleri Fenerbahçe taraftarı olarak nitelendirmemek gerekir.

Gençlerbirliği maçında yağan o yağmurda stadı dolduran, sonuna kadar takımını destekleyen, umudunu hiçbir zaman yitirmeyen, iyi ve kötü günde hep yanımızda olanlar Fenerbahçe taraftarıdır. Taraftarımızın büyüklüğünü biliyorum.”

Rezil oynadık’

“Desteklerinden dolayı onlara minnettarım. İddiası olmayan takımlara karşı kaybettiğimiz puanları arıyoruz. Rize beraberliği ve Bursa yenilgisi bizi etkiledi. Bursa’yı yensek, lig kopabilirdi. Rize maçında rezil oynadık.

Bunlar yıl içinde olan şeyler. Sezonun ilk yarısı istediğimiz gibi geçmedi ve kaybettiğimiz puanlarla bu aşamaya geldik. Derbide Ümit’in direkten dönen şutu dışında rakibin pozisyonu yoktu. Yediğimiz golde hata yaptık. O gol olmasa, şu ana dek oynasak, yine golsüz biterdi.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious