'Alex ülkesine dönmek istiyor'

  • Giriş : 17.02.2007 / 00:00:00

Brezilya'nın önemli spor gazetelerinden Globo, Fenerbehçeli Alex de Souza'nın sezon sonunda Cruzeiro kulübüne dönmek istediğini iddia etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe'ye gelmeden önce 2002-2004 sezonlarında formasını giydiği Brezilya'nın Cruzeiro kulübünün idol futbolcularından biri olarak gösterilen Alex de Souza'nın, Fenerbahçe ile sözleşmesini yenilemek istemediğini öne süren Globo gazetesi, ''Alex, Cruziera'ya geri dönmek istiyor'' ifadesini kullandı.

Alex ise gazetedeki açıklamalarında, ''2-3 ay öncesine kadar Fenerbahçe'de devam etmesinin neredeyse garanti olmasına rağmen, şu anda her şeyin değiştiğini ve takımın zor bir dönemden geçiyor olması nedeniyle şu anda sözleşme yenilemesinin mümkün olmadığını'' söyledi.

Alex, sözlerine şu şekilde devam etti:
''Her şey değişiyor. 4 ay öncesine kadar halen Avrupa futboluna devam etme eğilimindeydim. Ama Cruzeiro'ya dönme olasılığı gerçek. Bu tip şeyler çok kısa zamanda değişebilir. Mayıs ayına kadar bir pozisyon alacağımı düşünüyorum.''Öte yandan Cruziero takımın teknik direktörü Paulo Autuori, ''Alex mükemmel bir futbolcu. Eğer buraya dönme olasılığı varsa bundan büyük memnuniyet duyarım'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious